KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "1860 MÜNCHEN"
Koman Vladimir Münchenben folytatja?! 2012. január 25. 11:21 Németországban már az orvosi vizsgálatok időpontját is tudják, Koman Vladimir azok között a jelöltek között van, akit az 1860 München szívesen látna soraiban. Német lapértesülések szerint a szupertehetséges magyarnak lenne helye Király Gábor csapatában.

Királyék győztek, biztos a kapus jövője 2011. december 9. 20:03 Fontos hír a Bundesliga 2-ből: az 1860 München 3-0-ra legyőzte az Eintracht Braunschweiget, a kapujában pedig ismét Király Gábor védett. A magyar labdarúgó így duplán ünnepelhetett.

Király 80 méteres gólpassza - videó 2011. április 23. 18:52 Király Gábor gólpasszal járult hozzá csapata, az 1860 München Greuther Fürth elleni 3-0-s győzelméhez a Bundesliga másodosztályában. A magyar kapus a harmadik gólban játszott főszerepet: felszabadítása után mintegy nyolcvan métert szállt előre a labda, amelyet Benjamin Lauth vágott be a vendégek kapujába. Király második gólpasszát jegyezte a most futó szezonban. A 10. fordulóban, a Karlsruhe ellen 4-2-re megnyert találkozón ugyancsak Lauth-ot „szolgálta ki".

Királyék nyertek, Torghelle padozott 2011. április 9. 16:02 Király Gábor végig a pályán volt az Energie Cottbust 4-0-ra legyőzött 1860 Münchenben, míg Torghelle Sándor a padról nézte végig a Fortuna Düsseldorf oberhauseni győzelmét a Bundesliga 2 29. fordulójában.

Hurrá, itt a péntek! - fogadási blog 2011. március 18. 17:22 A csütörtöki nap felemásra sikeredett, Dzsudzsák Balázsék hozták a meccsüket az Európa-ligában, ám az Ajax csúnya verésbe szaladt bele Moszkvában. Bloggrünk ezt elnézte, jó hír viszont, hogy a csütörtök után sokszor péntek jön, így lassan kezdődik a hétvége sok-sok meccsel és pihenéssel! A hétvégét két tippel várja jósunk, bízzunk benne, boldogan léphetünk bele a szombatba, majd a vasárnapba.

1860-gól, Berlinben nyertek Királyék 2011. február 25. 20:24 Péntek este kis túlzással hazament Király Gábor, hiszen a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulója Berlinbe szólította a magyar válogatott kapusát az 1860 Münchennel. S ha már a fővárosba érkezett, bebizonyította, még mindig jó kapus. Miközben ő mindent megfogott, a vendégek a 88. percben szerzett Volland-góllal mindhárom pontot elvitték a Hertha városi riválisától.

Király Gábor hosszabbít Münchenben 2011. február 10. 18:18 Német lapértesülések szerint KIrály Gábor meghosszabbítja szerződését a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő 1860 München csapatánál.

Királyék voltak a királyok a BL 2-ben 2011. január 21. 20:32 Király Gáborral a kapujában győzött 1-0-ra az 1860 München futballcsapata a Bundesliga 2 19. fordulójában. Az osnabrücki siker kovácsa Kevin Volland volt, aki az 55. percben döntötte el a meccset, a magyar kapus alakulata ezzel feljött a kilencedik helyre. A másik két pénteki összecsapás egyaránt 1-1-es döntetlenre végződött.

Megbüntették Király Gáborékat 2010. október 19. 11:30 Kétpontos büntetéssel sújtotta a Német Labdarúgóliga az Bundesliga 2-ben szereplő 1860 csapatát.

Király "megtréfálta" Torghellét - videó 2010. szeptember 20. 17:00 Magyar "rangadót" rendeztek a hétvégén a Bundesliga II-ben: Király Gábor pedig a lefújás után duplán örülhetett. A vendég 1860 München ugyanis 2-1-re nyert a Fortuna Düsseldorf vendégeként, a válogatott kapus pedig a második félidőben óriási bravúrral mentett Torghelle Sándor hatalmas helyzeténél. A csatár egy jobb oldali passz után 5 méterről, tiszta helyzetből lőtt, de a rutinos hálóőr vetődve mentett.