A döntő kapujában torpant meg Arn Gréta

Szerző: shLétrehozva: 2010. május 21. 15:33
Nem sikerült az újabb bravúr, Arn Gréta 1 óra 34 perc alatt két szettben kikapott a a 600 ezer dollár összdíjazású varsói salakpályás teniszverseny elődöntőjében a kínai Cseng Csiétől.

Varsó, nők, elődöntő:
Cseng Csie (kínai, 6.)-Arn 6:4, 7:5

A selejtezőből jött és kis híján a döntőig menetelt Arn Gréta. A magyar lány 6:4, 7:5-ös vereséget szenvedett kínai ellenfelétől úgy, hogy az első szettben négyszer brékelték, miközben ő háromszor vette el riválisa adogatójátékát.

A második játszmában Arn már 3:1-re is vezetett, aztán 5:4-nél a szettért adogathatott. Nem jött össze, a kínai egyenlített, innen pedig a lendület bevitte a célba.

A fináléban Cseng Csie-Alexandra Dulgheru meccset rendeznek. A román megakadályozta a kínai házidöntőt: Na Lit búcsúztatta a másik elődöntőben 6:4, 3:6, 6:4-gyel.