Szalai-dupla, ötödik a Mainz!

Szerző: SHLétrehozva: 2013. január 26. 17:19
Szalai Ádám-duplájáról marad emlékezetes a Mainz-szurkolók számára a Bundesliga 19. fordulója, a magyar csatár kétszer is beköszönt a második félidőben, csapata gond nélkül elhozta a három pontot Fürthből. Stieber Zoltán 70 percet kapott, Pak váltotta a hazaiaknál. A Hannover izzadságos meccsen győzött, Huszti Szabolcs mellékszereplő volt, 85 percet játszott, a sárga lapok rovatban került be a jegyzőkönyvbe. A Schalke 60 meccs után játszott 0-0-t. Szalai már 11 gólos, a Mainz már az ötödik a tabellán.

Szalai Ádám két gólja mellett egy sárga lappapl is felhívta magára a figyelmet, így kihagyja a Bayern elleni hazai csatát a következő körben.

Bundesliga, 19. forduló, a szombat délutáni eredmények: Augsburg-Schalke 0-0, Frankfurt-Hoffenheim 2-1,  Fürth-Mainz 0-3, Hannover-Wolfsburg 2-1, Mönchengladbach-Düsseldorf 2-1.