Milner, a Man. City megmentője

Szerző: SHLétrehozva: 2015. január 4. 20:52
Nem adták ajándékba a győzelmet a két manchesteri kirakatcsapat számára FA-kupás rajtjuk során, a vasárnapi játéknapon. A City Milner duplájának köszönheti a továbbjutást, a ráadás perceiben sikerült fordítania a Sheffield Wednesday ellen, hazai pályán. A United egy órán át 0-0-ra állt a harmadosztályú Yeovil Town otthonában, de végül simán továbbment, akárcsak a Chelsea, amely a második félidőben hármat lőtt Tőzsér Dániel Watfordjának. A magyar középpályás 73 percet játszott a meccsen. Az Arsenalnál ismét Alexis villogott a leginkább, gólpassza után ő alakította ki a végeredményt is a 2014-es finálé "visszavágóján". Kiszállt a legjobb 64 között a QPR, ismétel a S'oton.

FA-KUPA, 3. FORDULÓ (A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT):
MANCHESTER CITY-SHEFFIELD WEDNESDAY (2.o.) 2-1 (0-1)

Man. City: Caballero - Sagna, Boyata, Mangala, Kolarov (Clichy, 75.) - Fernando, Yaya Touré - Navas, Lampard (Silva, 60.), Milner - Jovetics (Nasri, 60.).

G.: Milner (64., 90.), ill. Nuhiu (15.)

All Goals - Manchester City 2-1 Sheffield... by pewdiepieofficia

YEOVIL TOWN (3.o.)-MANCHESTER UNITED 0-2 (0-0)

MU: De Gea - Blackett, McNair, Smalling - Rafael (Evans, 46.), Herrera, Fletcher, Shaw (Mata, 46.) - Rooney - Falcao (Di María, 60.), Wilson.

G.: Herrera (64.), Di María (90.)

Yeovil Town Vs Manchester United 0-2 All Goals... by FootballFC

CHELSEA-WATFORD 3-0 (0-0)

CFC: Cech - Azpilicueta, Zouma, Cahill, Filipe Luís - Ramires, Mikel - Rémy, Oscar (Diego Costa, 46.), Schürrle (Willian, 46.) - Drogba (Aké, 80.).

G.: Willian (58.), Rémy (70.), Zouma (72.)

Chelsea 3-0 Watford All Goals & Match... by LiveGoalsforyou

ARSENAL-HULL CITY 2-0 (1-0)

Arsenal: Ospina - Bellerín, Chambers, Mertesacker, Monreal - Coquelin, Rosicky - Walcott (Oxlade-Chamberlain, 76.), Cazorla, Sánchez (Akpom, 83.) - J. Campbell (Maitland-Niles, 91.).

G.: Mertesacker (20.), Sánchez (82.)

All Goals - Arsenal 2-0 Hull City (Fa Cup 2015) by pewdiepieofficia

FA-kupa, további végeredmények: Aston Villa-Blackpool 1-0,  Southampton-Ipswich 1-1, Stoke-Wrexham 3-1, Dover-Crystal Palace 0-4, QPR-Sheffield United 0-3, Sunderland-Leeds 1-0.

Hétfőn: Burnley-Tottenham, Wimbledon-Liverpool.

A negyedik forduló sorsolását hétfő este tartják.