"Csatár" nélkül is Man. City-tripla

Létrehozva: 2014. december 20. 15:36
A Manchester City 3-0-s győzelemmel folytatta kíméletlen menetelését a Premier League 17. fordulójában, így pontszámban beérte a Chelsea-t. A Kékeket az sem zavarta meg, hogy valódi csatár nélkül léptek pályára.

Hart - Zabaleta, Demichelis, Mangala, Kolarov - Fernandinho, Navas, Yaya Touré - Silva, Milner, Nasri kezdőre azért kényszerült Manuel Pellegrini, mert mindhárom támadója és csapatkapitánya is kidőlt.

Vincent Kompany, Sergio Agüero, Matija Nasztaszics, Sztevan Jovetics és Edin Dzeko hiánya azonban csak az első félidőben látszott meg a címvédőn, a másodikban már nem volt kegyelem, összeroppant a Crystal Palace.

A szünetig azonban izzadtságos csatának tűnt, pont egy csatár hiányzott, ám onnantól, hogy David Silva a 49. percben betalált átszakadt a gát, igaz 2-0 után James McArthur gólját jogtalanul vették el lesre hivatkozva.