Barca-skalp, 100 százalékos Napoli

Szerző: SHLétrehozva: 2014. augusztus 6. 22:19
Negyedik tesztmeccsén negyedszer távozott győztesen a pályáról a Napoli, amely az alakulóban lévő, Luis Enrique-féle Barcelonát verte 1-0-ra Genfben szerda este. A Barca B fiataljai szépen adogattak a hajrában, de az akkor már nagyobb nevekből álló olasz csapat behúzta a győzelmet. Blerim Dzemaili trükkösen tekeredő lövését ejtette be Claudio Bravo kapus a 80. percben. A BL-playoffra készülő Napoli az egyetlen 100 százalékos mérleggel rendelkező európai topcsapat ezen a nyáron (gólarány: 8-1), az UEFA klubrangsorának első ötven csapata közül senki más nem mondhatja ezt el magáról.