"A pi**ába, mit tettem?!"

Szerző: SHLétrehozva: 2011. december 12. 14:31
"Amikor a bíró este odahaza meglátja a tévében, miként asszisztált a Stoke győzelméhez, miközben éppen kedvenc baconös szendvicsét készíti, azt fogja gondolni magában: a pi**ába, mit tettem?!" Harry Redknapp tulajdonképpen össze is foglalta, csapata miért szenvedett augusztus vége után vasárnap ismét vereséget a Premier League-ben.

Többek között kezezéseket, meg nem adott tizenegyeseket és Adebayor-gólt kér számon a Spurs menedzsere Chris Foy játékvezetően, a szakember szerint a bíró hathatós segítsége kellett ahhoz, hogy sorozatban hat megnyert bajnokit követően 2-1-es vereséget szenvedjen dobogós együttese.

"Nem voltak véletlenek ezek a hibák - vágott a közepébe Redknapp. - Amikor a bíró este odahaza meglátja a tévében, miként asszisztált a Stoke győzelméhez, miközben éppen kedvenc baconös szendvicsét készíti, azt fogja gondolni magában: a pi**ába, mit tettem?! Amúgy meg rendes fickó a bíró, csak nem volt jó napja. Mint ahogy az asszisztenseinek sem.

Matthew Etherington két gólja megfogta a látogatót, amely egy Adebayor-büntetővel ugyan visszajött  meccsbe, de ponthoz így sem tudott szerezni.

"Mindig elfogadtam a vereségeket, sosem panaszkodtam a játékvezetők tevékenysége miatt. Harminc éve vagyok menedzser és egyszer sem ágáltam. Ám ma, attól félek, a sporttárs sorsdöntő pillanatokban mondott csődöt."

A menedzser szerint legalább ötször. Két kezezésnél a gólvonalon, Adebayor találatánál (előtte tévesen, lesen állították meg a togóit), Kaboul tizenhatoson belüli fellökésénél, valamint a védő 82. percben történt kiállításánál, pontosabban a két furcsa sárga lapja miatt.

"Mi történt a bíróval? Miért nem látta ezeket a dolgokat? - tette fel költői kérdését Harry Redknapp.

A Spurs 2-1-es veresége ellenére is maradt a harmadik, igaz, egy meccsel kevesebbet játszott, mint az öt ponttal előtte lévő Manchester United.

PREMIER LEAGUE, 15. FORDULÓ
Sunderland-Blackburn 2-1 (Vaughan 84., Larrson 90., ill. Vukcsevics 17.)
Stoke-Tottenham 2-1 (Etherington 13., 43., ill. Adebayor 62. - 11-esből - kiállítva: Kaboul 82.)