Edzés közben szült a súlyemelőnő

Szerző: shLétrehozva: 2009. december 16. 19:37
Edzés közben hozta világra gyermekét egy chilei súlyemelőnő, Elizabeth Poblete a brazíliai Sao Paulóban - adta hírül a Globo televízió.

A hírek szerint a sportolónő nem tudott róla, hogy gyermeket vár. Edzés közben lett rosszul, orvost hívtak hozzá, aki egyből észrevette, hogy a 22 éves nőnek szülési fájdalmai vannak. A körülbelül 6 hónapra született kisbabát és a sportolót kórházba szállították. Az édesanya jól van, ám a koraszülött kisbaba életért küzdenek az orvosok.

A pekingi olimpiát is megjárt Poblete egy héttel ezelőtt még versenyt nyert Chilében. Alakján egyáltalán nem látszott, hogy gyermeket vár, mivel az utóbbi hónapokban hízókúrába kezdett, hogy az eddigi 75 kilós kategóriából felkerülhessen a 85 kilósok közé.

Poblete az utolsó, 12. helyen végzett a pekingi olimpián a 75 kilós súlycsoportban.