Barbera és Pedrosa hangolt a legjobban

Szerző: shLétrehozva: 2008. július 13. 10:20
Dani Pedrosa remekül hajrázott, és az utolsó pillanatban megszerezte az első helyet a Gábor a gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának bemelegítésén vasárnap reggel. A 250 köbcentis kategóriában Hector Barbera volt a legjobb.

Casey Stoner csupán a tizenegyedik helyen végzett a délelőtti bemelegítésen a királykategóriában. A világbajnoki címvédő ennek ellenére az élről kezdheti majd meg a délután kettőkor rajtoló futamot.

A tréninget egyébként az utolsó pillanatban Dani Pedrosa nyerte meg, miután szinte az egész mezőnyt faképnél hagyta. A spanyol a második helyen végző Nicky Haydennek is majd másfél másodpercet adott.

Hector Barbera és Hirosi Aojama nagyszerűen motorozott a vasárnap reggel a a 250 köbcentisek között. A Team Toth spanyol pilótája volt az egyetlen, aki 1:34 percen belülre került a gyakorlás folyamán, de japán riválisa sem volt messze ettől.

A harmadik helyen Marco Simoncelli végzett, aki mind pénteken, mind szombaton megdöntötte a Sachsenring pályacsúcsát.

Tóth Imre a tizennegyedik idővel zárta a tréninget, míg Győrfi Alen a tizenkilencedik helyen végzett.