KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ENTERNET-NTE HEGYVIDÉK"
Távozik a tulaj, mégis nyert a csapat 2009. április 25. 21:10 A Körmend a férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásának második mérkőzésén fogadta az Enternet-NTE hegyvidék együttesét. A tulajdonosát az idény végén elvesztő Vas megyei gárda 81-75-re megverte az alapszakaszt nyeretlenül befejező fővárosiakat.

Nem sepert jól a fehérváriak új seprűje 2009. április 15. 20:58 Két rossz formában lévő csapat közül a Falco játszott jobban és nyert nagyon fontos mérkőzést a férfi kosárlabda NB I 25. fordulójában. A szombathelyiek 100-93-ra verték a korábbi listavezető, mostanában csak vergődő Albacompot. Utóbbi együttesnél a hét elején új taggal bővült a szakmai stáb a német Peter Stahl személyében. A tabella élén álló Pécs és az immáron második Atomerőmű magabiztosan nyertek, míg a Zalaegerszeg és a Szolnok nagy lépést tett a nyolcba kerülés felé.

Majdnem sikerült, öt percen múlt 2009. március 12. 20:40 Közel volt a bravúrhoz és egyben első győzelmének megszerzéséhez az Enternet-NTE Hegyvidék csapata az Albacomp ellen a férfi kosárbajnokság 20. fordulójában. Az élvonal egyetlen fővárosi alakulata az utolsó negyed feléig egyenrangú ellenfele volt a bajnokesélyes fővárosiaknak, ám ekkora a rutinosabb vendégek egy sebességi fokozattal feljebb kapcsoltak és szállították a győzelmet (65-81).

Kupagyőztes szaktanácsadó Budán 2009. február 24. 19:11 Egyelőre nem szeretne vezetőedzőként tevékenykedni Sabáli Balázs, az Enternet-NTE Hegyvidék férfi kosárcsapatának újdonsült szaktanácsadója. A fiatal edző a SportHirado.hu-nak elmondta, lát esélyt az NB I egyetlen fővárosi alakulatának bentmaradására.

Sörgyári győzelem a fővárosban 2009. február 16. 22:40 Egyelőre nem hoz szerencsét a hétfői nap a Hegyvidék kosárlabdacsapatának. Hartai Tamás tanítványai ezúttal sem tudták megszerezni első győzelmüket a férfi élvonal 17. fordulójában. A Soproni sÖrdögök 100-74-re verte a már nem csak magyar játékosokat foglalkoztató budapesti gárdát a Sportmax központban.

Dávidnak esélye sem volt Góliát ellen 2009. február 11. 20:44 A harmadik helyen álló, bajnoki címvédő Falco nagyobb nehézségek nélkül verte az újonc Enternet-NTE Hegyvidék csapatát 119-70-re, míg a héten a kupától is búcsúzó Kecskemét Pakson szedett össze egy zakót (92-68).

Sima zalaegerszegi győzelem Budapesten 2009. február 1. 21:47 Sima győzelmet aratott a Zalakerámia ZTE KK csapata a férfi kosárlabda élvonal (NB I) vasárnapi mérkőzésén az NTE Hegyvidék ellen. Az újonc együttesnek továbbra sem sikerült megszerznie első győzelmét.

Kezdőötöse hozta a győzelmet az Albának 2009. január 3. 20:36 Fontos győzelmet aratott az Albacomp együttese a férfi élvonalbeli kosárlabda-bajnokság szombati játéknapján a Dombóvár otthonában. A székesfehérvári csapat elsősorban kezdőötősének köszönheti 87-79-es sikerét, hiszen mindegyikük tíz pont felett szórt a tolnaiak ellen. A két gérda így helyet cserélt a tabellán, és már a Fejér megyeiek az elsők. A másik mérkőzésen a Sitku Ernő vezette Marso-Vagép NYKK simán, 116-67-re ütötte ki az egyetlen fővárosi alakulatot, az Enternet-NTE Hegyvidéket.

Férfi kosárlabda NB I: első hazai bajnokiján kikapott a Hegyvidék 2008. december 15. 21:08 Az 1863-ban alakult, majd 1949 és 1989 között szünetelt NTE férfi kosárlabdacsapata mintegy ezer néző előtt mutatkozott be saját pályáján.

Bírósztrájk helyett 522 pont szombaton 2008. november 8. 20:24 Ami a legfontosabb, mind a három szombatra kiírt mérkőzést lejátszották a férfi kosárlabda NB I 5. fordulójában, a bírósztrájk második felvonása nem tántoríthatta el sem a játékosokat, sem a csapatokat a csarnokoktól. Az Atomerőmű és a Kaposvár otthon nyert, előbbi a Hegyvidéket, utóbbi a Nyíregyházát páholta el. A Sopron idegtépő izgalmak közepette diadalmaskodott Zalaegerszegen. Három meccs, 522 pont.