KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NOTTS COUNTY"
Juventus-blama a stadionavatón 2011. szeptember 9. 09:05 VIDEÓ! Nem tudta legyőzni az angol harmadosztályú Notts Countyt a Juventus új stadionjának avatójának csütörtökön Torinóban.

A Man. City ötször csengetett 2011. február 20. 16:52 A Manchester City semmit sem bízott a véletlenre, és 5-0-ra kivégezte a Notts Countyt az FA-kupa 4. fordulójának újrajátszásán. Patrick Vieira nem góljairól híres, most viszont kétszer is a hálóba fejelt. A nyolcaddöntőben az Aston Villa lesz az égszínkékek ellenfele.

Dzeko mentette meg a City becsületét 2011. január 30. 17:01 Noha húsz percig kiesésre állt a Manchester City a harmadosztályú Notts County otthonában, végül elkerülte azt a szégyent, hogy már a 4. fordulóban búcsúzzon az FA-kupától. Az égszínkékeket a sztárigazolás Edin Dzeko húzta ki a pácból.

Angol legenda az ex Fradi-edző helyén 2010. október 28. 10:49 A Manchester United és az angol labdarúgó-válogatott korábbi legendáját, Paul Ince-t nevezte ki a harmadosztályú Notts County új menedzserének a napokban leváltott korábbi Ferencváros-vezetőedző, Craig Short helyére.

Magyar hálóőre lett a legöregebb klubnak 2010. július 26. 22:29 Anglia "legöregebb" klubjához igazolt a Vasas, az Újpest, a Videoton, a Honvéd és a Hibernian kapusa, a 21 éves Gróf Dávid. A harmadosztályba feljutott Notts County egy esztendőre szerezte meg a hálóőrt.

Nagy pénzről mondott le az edzőlegenda 2010. február 13. 16:50 Angol lapértesülés szerint 2,4 millió fontról, ki nem fizetett béréről mondott le Sven-Göran Eriksson, hogy szabadon távozhasson a Notts County éléről. A szezon elején nagy terveket szövögető negyedosztályú klub pénzügyi problémákkal küszködik, ezt nem fogadta el a svéd szakember.

Negyedosztályból nyerne BL-t Eriksson 2009. november 29. 13:31 Nagyravágyó, már-már megmosolyogtató tervekkel állt elő Sven-Göran Eriksson, az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban (League Two) szereplő Notts County sportigazgatója. Bármennyire is hihetetlenül hangzik, a svéd szakember nem elégedne meg a már eleve hatalmas bravúrnak tűnő Premier League-be való feljutással, egy napon Bajnokok Ligáját szeretne nyerni csapatával.

Sokkoló igazolásra készül a Juventus 2009. október 8. 15:55 Könnyen elképzelhető, hogy Sol Campbellt rövidesen a Juventus mezében látjuk. Angol sajtóértesülések szerint a Zebrák közel állnak ahhoz, hogy megegyezzenek a jelenleg még a Notts Countyt erősítő hátvéddel, aki nem fix bérért, hanem kizárólag prémiumért játszana a Stadio Olimpico di Torinóban.

Kipakolt az Arsenal egykori ásza 2009. szeptember 27. 21:28 Sol Campbell a beígért sztárigazolások elmaradásával indokolja, hogy ötéves szerződése ellenére már egy mérkőzés után faképnél hagyta a negyedosztályú Notts Countyt.

Ötéves szerződés, egy meccs 2009. szeptember 23. 10:18 A Sky Sports News értesülései szerint egy mérkőzés után elhagyja az angol negyedosztályú Notts Countyt a 73-szoros angol válogatott hátvéd Sol Campbell.