KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MISKOLCI JEGESMEDVE JSE"
Nullázva az arany kapujában a Fehérvár 2012. március 21. 21:54 A döntő harmadik meccsén is gázolt a Fehérvár a jégkorong Ob I-ben, 7-0-ra verte Miskolcon a Jegesmedvéket, és így már csak egy győzelemre van a címvédéstől. Nagyon úgy tűnik: bajnokavatás csütörtökön Fehéváron...

A Fehérvár megint simán nyert a döntőben 2012. március 19. 20:39 A címvédő Fehérvár simán, 12-1-re nyert a vendég Miskolc ellen a jégkorong ob I döntőjének második, hétfői mérkőzésén. A harmadik mérkőzést szerdán rendezik Miskolcon. Az első összecsapást vasárnap, Miskolcon 7-1-re nyerte a Sapa.

A Fehérvár nyerte a döntő első meccsét 2012. március 18. 20:53 A címvédő Fehérvár simán, 7-1-re nyert Miskolcon a jégkorong ob I döntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.

Ötödik meccs dönt a döntősről 2012. március 12. 21:26 A Ferencváros izgalmas csatában 5-3-ra győzött a Miskolci Jegesmedvék ellen, így 2-2-re alakította a párharc állását a jégkorong OB I elődöntőjében.

A Dunaújváros megvédte címét 2012. március 2. 21:47 A bajnok Dunaújváros megvédte címét a jégkorong Magyar Kupában, miután a pénteki döntőben ötgólos győzelmet aratott a Miskolci Jegesmedvék csapata felett.

Ferencvárosi bravúr: keddet érő nyolcas 2009. március 1. 22:16 Második csapatként az Újpest, harmadikként az NZ Stars jutott be az élvonalbeli férfi jégkorong-bajnokság elődöntőjébe, ahol majd éppen egymás ellen vihetik dűlőre: melyikük jut be a fináléba. Nem csatlakozott viszont hozzájuk a Dab.Docler, amely háromgólos vereséget szenvedett az FTC otthonában, utóbbi páros esetében kedden harmadik mérkőzés dönt majd a továbbjutásról.

Emberelőnyben is gólokat kapott a Fradi 2009. február 27. 20:30 Az elődöntőbe jutásért játszanak péntektől az élvonalbeli jégkorong-bajnokságban, a párharcok az egyik fél második győzelméig tartanak. A továbbjutásra lényegesen esélyesebb csapatok hazai pályán kezdték a sorozatot: az Újpest és a Dab.Docler is biztosan verte ellenfelét.

Rangadót nyert Dunaújvárosban az Újpest 2009. február 20. 22:23 Hiába vezetett kétszer is két góllal Dunaújvárosban a házigazda Dab.Docler a magyar élvonalbeli jégkorong-bajnokság középszakaszának pénteki mérkőzésén, a vendég Újpest a hosszabbításban megnyerte a rangadót.

Újpesti nyolcas a Volán kapujában 2009. február 13. 21:25 Az Újpest együttese 8:2-re kiütötte az Alba Volán farmcsapatát a férfi jégkorong ob I pénteki mérkőzésén. A Miskolci Jegesmedvék 3:1-re megverték a Dunajúvárosi Acélbikákat, míg az NZ Stars a Ferencváros otthonában nyert büntetőkkel 3:2-re.

Ferencvárosi bravúr, újabb újpesti betli 2009. február 1. 19:41 Az élvonalbeli jégkorong-bajnokság középszakaszában egy hét alatt harmadik meccsét is elveszítette az alapszakaszban még első Újpest, amely a megszerezhető kilenc pontból mindössze egyet tudott begyűjteni a héten. A lila-fehérek életét ezúttal az NZ Stars keserítette meg. Az alsóházban a Miskolc Székesfehérváron lőtt négy gólt és gazdagodott így két ponttal. A nap harmadik találkozóján a papíron esélyesebb csapat szenvedett vereséget: a Ferencváros Pesterzsébeten három pontot szerzett a Dab.Docler ellen.