KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EÖRDÖGH EDIT"
„Életünk legjobb élménye volt Salamanca" 2009. április 9. 16:15 Utolsó, negyedik helyen végzett az MKB Sopron együttese a Salamancában rendezett Euroliga négyes döntőben. A már az elődöntőbe jutással történelmet író magyar csapat így is rengeteg tanulsággal és tapasztalattal térhetett haza. Eördögh Edit, a soproniak rutinos csapatkapitánya honlapunknak elmondta, életük talán legszebb élményét élték meg a gyönyörű spanyolországi városban.

Eördögh Edit: a legjobban a legjobbkor 2008. május 20. 10:53 Egy le nem fújt lépéshiba miatt olyan hangulat alakult ki a női kosárlabda-döntő első mérkőzése után, hogy rendőrök menekítették ki a 64-63-as győzelmet arató MKB-Euroleasing Sopron játékosait a pécsi csarnokból. A meccsel kapcsolatban igaza lett Székely Norbertnek: egyetlen labdán múlt a bajnoki finálé első mérkőzése. A végjátékban szinte emberfelelttit nyújtó Eördögh Edit vezérletével - az utolsó 5 percben 11 pontot dobott a soproni csapat kapitánya - egy drámai csatában 64-63-ra nyert az MKB, egy drámai mérkőzésen, amelynek utolsó percében háromszor fordult a kocka, változott a vezető csapat kiléte.