KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_VILAGBAJNOKSAG"
Halat uzsonnázott Federer 2011. november 24. 17:43 Roger Federer harmadik csoportmérkőzését is megnyerte (6:1, 3:6, 6:3) a londoni ATP-világbajnokságon, csütörtök délután Mardy Fish akadt a horgára. A svájci klasszis harmadik szettre kényszerült, de ott már – a másodikkal ellentétben – nem ismert könyörületet.

Andy Murray visszalépett a vb-től 2011. november 22. 18:36 Andy Murray fájdalmas döntést hozott meg kedd délután: ágyéksérülése miatt visszalép a londoni világbajnokságtól. A ranglista-kilencedik Janko Tipszarevics helyettesíti az O2 Arenában, és már szerdán mérkőzést játszik.

Djokovics: Csak szerencsével nyertem 2011. november 22. 01:29 Novak Djokovics meccspontot hárítva nyert Tomás Berdych ellen első mérkőzésén a londoni ATP-világbajnokságon. A szerb világelső a szerencsének is tulajdonítja, hogy már hétfő este megszületett idénybeli 70. győzelme.

Háromórás csatában győzött Rafa Nadal 2011. november 21. 09:05 Győzelemmel tért vissza több mint egy hónapos pihenője után Rafael Nadal, aki óriási csatában, 2 óra 53 perc alatt verte meg a londoni 2,228 millió fontos ATP-világbajnokság idei egyetlen újoncát, Mardy Fisht a B-csoportban.

Aki Djokovics vesztét kívánhatja 2011. november 14. 13:22 Janko Tipszarevics hiába javított négy helyet világranglista-helyezésén, éppen lecsúszik arról, hogy szerepeljen a vasárnap kezdődő londoni vb-n. A teniszező hatalmas dilemma előtt áll, hiszen éppen honfitársát, Novak Djokovicsot, esetleg Fisht kell megvuduznia.

Federer-Nadal álomdöntő Londonban! 2010. november 27. 22:50 A madridi Masters után a londoni ATP-vb-n is Nadal-Federer álomdöntőt rendeznek 2010-ben, miután a második kiemelt svájci klasszis két szettben, 6:1, 6:4-re verte a szerb Novak Djokovicsot a legjobb négy között. Egy óra, 19 perc alatt győzött. Hatodik döntőjére, ötödik sikerére készül Federer a vébén.