Megállították Szávayt, irány Tokió

Szerző: shLétrehozva: 2010. szeptember 25. 08:52
Nem sikerült regenerálódni Szávay Áginak a pénteki közel három órás csata után, és a 220 ezer dollár összdíjazású Korea Open elődöntőjében viszonylag sima, 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az orosz Alisza Klejbanovától.

Az 1 óra 38 percig tartott mérkőzésen Szávay a tíz fogadóelőnyéből csak egyet tudott értékesíteni (ellenfele hatból négyet). A vereségen ezúttal sem lehet sokáig rágódni: hétfőtől Tokió a következő állomás a WTA Touron.

Japánban Szávay nem kiemelt és a 32 közé kerülésért megkapta az orosz Szvetlana Kuznyecovát. A szöuli döntőben a cseh Klará Zakopalová találkozik Klejbanovával, mert az első kiemelt Petrova 4:5-nél feladta a meccset.

WTA-TORNA, HANSOL KOREA OPEN, SZÖUL (220 000 dollár, kemény pálya)