Tévez egymaga elintézte a Roverst

Szerző: shLétrehozva: 2010. január 11. 22:59
A Manchester City Carlos Tévez mesterhármasának is köszönhetően 4-1-re lesöpörte a Blackburn Roverst a Premier League 21. fordulójában.

Roberto Mancini irányításával elfelejtett botlani a Manchester City: az olasz szakvezetővel háromból három bajnoki győzelem áll eddig a csapat neve mellett, és az FA-kupában sem okozott gondot a továbbjutás a Middlesbrough ellen.

Ezen a hétfő esti PL-meccsen sem kellett túlságosan megizzadnia a Citynek, amely az első félidőben félgőzzel is kétgólos vezetésre tett szert. A különbség fordulás után csak tovább nőt, Carlos Tévez egymaga három gólt vállalt a termésből.

Az Égszínkékek sikerükkel felléptek a BL-selejtezős indulást jelentő negyedik helyre, a Blackburn csupán három pontra van a kiesőzónától.

PREMIER LEAGUE, 21. FORDULÓ:
Manchester City-Blackburn Rovers 4-1 (Tévez 7., 49., 90., Richards 40., ill. Pedersen 71.)