Kosárlabda, női NB I: Szombathelyen tudott nyerni a Vasas

Szerző: shLétrehozva: 2008. október 31. 20:39
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának hetediik fordulójában a Vasas hosszabbításos mérkőzésen nyert Szombathelyen.

A vendégek kezdték jobban a találkozót, eredményesebb játékuknak köszönhetően a félidőre nyolcpontos előnyt kovácsoltak maguknak.

A házigazdák azonban megrázták magukat: a harmadik negyedben hét, a záró felvonásban egy pontot dolgoztak le a hátrányból, így jöhetett a túlóra.

A hosszabbításban aztán megint a vendégek akarata érvényesült a fáradni látszó házigazdákkkal szemben.

A Vasas hetedik mérkőzésen először tudott győzni a bajnokságban, a szombnathelyiek azonban továbbra is nyeretlenek maradtak.