KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VILLARREAL"
Menekültek a nézők a spanyol bajnokiról 2014. február 16. 12:04 Könnygázgránátot dobtak be a pályára a szombat esti Villarreal-Celta spanyol bajnokin, amelyet emiatt szűk félórára meg is kellett szakítania a játékvezetőnek a 87. percben, 0-1-es állásnál. Szinte percek alatt kiürült a nézőtér, a rövid folytatásra már csak a játékosok jöttek vissza. Nolito szabadrúgásgólját így már csak kevesen láthatták a helyszínen, azzal lett teljes a meglepetés: 0-2 a vége.

Már hetedszer nyert az újonc Villarreal 2013. november 5. 11:56 Három mérkőzésén keresztül nem szerzett gólt idegenben a La Liga meglepetéscsapata, az újonc Villarreal, amely azonban hétfő este megtörte rossz sorozatát Ikechukwu Uche 91. percben szerzett találatának köszönhetően, az Elche otthonában. Ezzel megerősítette negyedik, BL-kvalifikációt érő helyét a Sárga Tengerealattjáró, amelynek lemaradása öt egység a dobogós Real Madrid mögött.

Visszajutott az élvonalba a Villarreal 2013. június 8. 21:04 Playoffnak is beillő meccset játszott az utolsó fordulóban egymással a Villarreal és az Almería a spanyol másodosztály záró fordulójában, a Madrigal Stadionban, amelyet Jonathan Pereira második félidei góljával 1-0-ra a hazaiak nyertek. A Sárga Tengeralattjáró elhagyta a mélyebb vizeket, és egy év után ismét a La Ligában vitézkedhet. A bajnok az Elche lett. A harmadik feljutó helyért rájátszás dönt (Almería-Las Palmas, Alcorcón-Girona). A Xerez mellett a Huesca és a Racing Santander is kiesett, a Murca megmenekülhet, ha valóba kizárják a Guadalajarát, amely nem felelt meg a pénzügyi előírásoknak.

Egykori BL-sztár a Villarrealnál 2012. december 27. 15:23 Erősítést kapott a feljutásért küzdő Villarreal a spanyol másodosztályban, a Valencia és az Inter egykori sztárja, Francisco Farinós személyében. A 34 éves fedezet az év végéig szolgál majd a Sárga Tengeralattjáró fedélzetéén.

A Villarrealból csemegézett a Sevilla 2012. május 24. 15:45 Elhagyja a süllyedő Sárga Tengeralattjárót kapusa, a korábbi spanyol válogatott Diegó López, aki öt évre a Sevilla csapatához igazol.

2013-ban térhet vissza Giuseppe Rossi 2012. április 23. 19:34 Hat hónap helyett tíz hónapot kell kihagynia Giuseppe Rossinak, a Villarreal olasz válogatott csatárának - tájékoztatott a klub hivatalos honlapja.

Real: három piros, két elveszített pont! 2012. március 21. 23:54 Ismét egy kései szabadrúgásból, ismét 1-1, ismét két elhullajtott pont: ez a Real Madrid mérlege a Villarreal elleni, szerda esti idegenbeli bajnoki után! A hajrában Mourinhót, Ramost és Özilt is kiállították (Paradas Romero már nem először küldte a lelátóra az edzőt, másfél éve, egy kupameccsen is előfordult az eset). Ezenkívül még Mourinho egyik segítőjét, Rui Faríast is elküldték a kispad mellől a találkozó alatt. Folyamatosan csökken a Real előnye, de még így is jelentős: hat egység a Barcával szemben.

Már nem kieső a Villarreal 2012. január 24. 09:18 A vártnál magabiztosabb, 3-0-a győzelmet aratott a Villarreal együttese a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójából elhalasztott meccsén, ezzel a Bajnokok Ligájában is elindult együttes már nem áll kiesőhelyen. A Sárga Tengeralattjáró az egyik közvetlen rivális Sporting Gijónt terítette le.

Málagán is elsüllyedt a Villarreal 2011. november 29. 09:18 A gyászol BL-szereplés mellett a La Ligában sem megy a Villarrealnak, a korábbi sikercsapat ezúttal Málagán kapott ki 2-1-re. A hazai az ex-lyoni Toulalan találatával szerzett vezetést az 5. percben, erre Ruben (16.) még válaszolt. A győztes találat Isco (40.) nevéhez fűződött, míg Toulalan (75.) a szünet után a kiállítás sorsára jutott.

Mancini szétfejelte a kispadot - videó 2011. november 3. 11:59 Nem csapata, sokkal inkább a kispad okozott szó szerint is fejtörést Roberto Mancininek. A Manchester City olasz edzője már másodjára veri be a fejét az El Madrigalban. "Nagyon fáj, szerintem ki kellene cserélniük ezt az egészet. Inter-edzőként ugyanez történt velem - panaszkodott az angolok menedzsere, aki meglehetősen jó munkát végez az együttessel: az Égszínkékek vezetik a Pl-t, a 3-0-s villarreali diadallal pedig a Bayern mögött a másodikak a BL A-csoportjában. A riporterek az eset után azért nem felejtették el kiröhögni a szakembert.