KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VÁCI NKSE"
Nincs edzője a Vácnak 2013. április 5. 11:41 Közös megegyezéssel azonnali hatállyal szerződést bontott a női kézilabda NB I elődöntőjében érdekelt Vác és Gulyás István vezetőedző.

KEK: elmaradt a váci bravúr 2013. március 15. 22:04 Nem tudta megőrizni hazai pályán szerzett egygólos előnyét a Vác a Paris Issyvel szemben, így nem jutott a női kézilabda KEK elődöntőjébe. A sorozat negyeddöntős párharcának pénteki visszavágóján a párizsi csapat négy góllal bizonyult jobbnak a Vácnál.

Elfogyott a pénz a KEK-résztvevő Vácnál 2013. február 19. 18:04 A támogatók vagy a város segítségében bízik a Vác női kézilabdacsapata, amelynek 3,5 millió forintjába kerül, hogy fogadja az Issy Paris együttesét, illetve elutazzon Párizsba a KEK-negyeddöntőre.

Súlyos váci vereség az EHF-kupában 2012. február 4. 22:00 A rossz második félidei teljesítményével hétgólos vereséget szenvedett a Vác a török Piyango otthonában a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjének első, szombati mérkőzésén. A Békéscsaba viszont „idegenben” 25-22-re győzött a spanyol Mar Alicante ellen..

EHF-kupa: idegenben kezdenek a magyarok 2011. november 15. 11:51 A Vác női kézilabdacsapata a török Milli Piyangót kapta ellenfélül az EHF-kupa nyolcaddöntőjének keddi, bécsi sorsolásán, a Békéscsaba pedig a Mar Alicantével találkozik. A spanyol hölgykoszorú az előző szezonban a KEK-ben szerepelt, egészen a döntőig jutott, ott a Ferencváros állta útját.

EHF-kupa: idegenben is otthon volt a Vác 2011. november 12. 21:52 A cím annyi pontosításra szorul, hogy a Vác női kézilabdacsapata saját csarnokában nyert három góllal fehérorosz ellenfele ellen az EHF-kupában, csakhogy papíron a pályaválasztói jogáról lemondott Minszk volt a házigazda. A magyar hölgykoszorú 35-32-es győzelmének köszönhetően kedvező helyzetben várhatja a vasárnapi visszavágót, amelyen hivatalosan is otthon lesz majd...

Az FTC egy félidő alatt döntött... 2011. szeptember 28. 20:10 Megszakadt a Vác győzelmi sorozata a női kézilabda-bajnokságban, miután az 5. forduló szerdai játéknapján négy góllal alulmaradt a Ferencváros otthonában. A várt nagy csata elmaradt, a zöld-fehérek az első félidőben eldöntötték a két pont sorsát, lévén a szünetben 11 góllal vezettek. A folytatásban a Vác élt azzal, hogy leeresztettek a hazaiak, a második "menetet" simán hozta, de ezzel csak a vereségét tette elviselhetőbbé. A Vác második, a Fradi harmadik a tabellán.

Két Fradi-érem négy nap alatt 2011. május 18. 20:13 A vasárnap megszerzett KEK-arany mellé a bajnoki bronzérmet is begyűjtötte a Ferencváros női kézilabdacsapata, miután a harmadik helyért kiírt párharc második felvonásán hat góllal diadalmaskodott Vácott azok után, hogy az első meccset szintén „behúzta", így 2-0-val nyerte meg a bronzcsatát. A Fradi címvédőként a KEK-ben indul ősszel, az NB I-ben negyedik helyen végzett váci csapat pedig az EHF-kupa-szereplésre szerzett jogot.

Döntőben a győri kézislányok 2011. április 28. 19:48 Második meccsét is megnyerte a Győr a női kézilabda-bajnokság elődöntőjében, ezzel 2-0-s összesítéssel lépett át a Vác együttesén.

A Fradi nyert a rangadón és második lett 2011. március 29. 21:39 A női kézilabda-bajnokság alapszakaszának utolsó meccsén a Ferencváros négy góllal, 27-23-ra verte meg odahaza a Vácot, ezzel másodikként végzett a pontvadászatban. Mindez azt jelenti, hogy a fővárosi zöld-fehérek a későbbi pályaelőny birtokába is jutottak. Németh András tehát nem tudta legyőzni egykori klubját. Az alapszakaszt a Győr nyerte a Ferencváros, a Debrecen és a Vác előtt.