KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TOTTENHAM HOTSPUR"
Lennont elengedték, Kane hosszabbított 2015. február 3. 00:37 A Tottenham azon kevés klub közé tartozott, amelyeknél felpörögtek az események az átigazolási időszak utolsó óráiban.

Az Inter javított, csalódott Spurs 2014. október 2. 23:01 Az Inter két jól eltalált lövésből is bevette az azeri bajnok kapuját a San Siróban, ezzel javított a Cagliari elleni csúfos, 4-1-es hazai vereséget követően. Bő negyedóra elteltével Danilo D'Ambrosio lába sült el, a vége felé Mauri Icardi tüzelt a hálóba nehéz helyzetből. A Nerazzuri két forduló alatt szerzett hat pontjával vezeti az F jelű csoportot az Európa-ligában. A Tottenham gólelőnye nem tartott ki a végéig a Besiktassal szemben: a Chiriches kezezése miatt megítélt büntetőt Demba Ba értékesítette a 89. percben. A Spurs fémjelezte kvartettben meglepetésre a görög Aszterasz Tripolisz viszi a prímet. A Salzburg Gulácsi Péterrel a kapuban állt fel, és győzött a román Astra vendégeként.

Az Arsenal 2 pontot és 2 sztárt vesztett 2014. szeptember 27. 21:12 Labdabirtoklási arányban és a lövési kísérletek számában a Tottenham fölé nőtt az Arsenal a szombat esti észak-londoni derbin, de a gólokat tekintve már nem: igazságos 1-1-re végeztek egymással a felek az Emiratesben.

Költözik a Tottenham 2014. szeptember 12. 12:48 A következő szezonban otthonától, a White Hart Lane-től távol kénytelen játszani a hazai mérkőzéseit a Tottenham futballcsapata, mert az egyesület új stadionba költözik. Bár sokan az építkezés elhúzódásától féltek, az új stadion a tervek szerint mégis elkészülhet a 2017-2018-as szezonra.

Új edző jön a Spursnél - külföldi lehet 2014. május 13. 15:17 Távozik posztjáról Tim Sherwood, az angol labdarúgó Premier League-ben hatodik helyen végzett Tottenham Hotspur vezetőedzője - ezt a londoni klub jelentette be Twitteren kedd délután.

0-2-ről fordított a Tottenham 2014. március 23. 17:32 Christian Eriksen duplájával 0-2-ről egyenlített a Tottenham, majd Gylfi Sigurdsson a győztes találatot is bevitte a Southampton ellen, a Premier League 31. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén, a White Hart Lane-en. Ezzel egyelőre El-t érő helyen állnak a tabellán a Sarkantyúsok.

Beindult Adebayor és a Spurs 2014. január 19. 16:36 A Tottenham Hotspur sorozatban negyedik győzelmét aratta az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A londoni együttest a togói Emmanuel Adebayor két góllal segítette az immár nyolc meccs óta nyeretlen Swansea City otthonában. Chico egy öngóllal iratkozott fel a jegyzőkönyve a hazaiak részéről.

Az Arsenal ismét lerendezte a Spursöt 2014. január 4. 20:08 ANIMÁCIÓK! Az Arsenal magabiztos győzelmet aratott a szombati észak-londoni derbin, az FA-kupa harmadik fordulójában, a legjobb 64 között rendezett mérkőzésen, az Emiratesben. Mindkét félidőre jutott egy-egy hazai találat, Cazorla bombázott, Rosicky pedig egy labdaeladást büntetett meg. A Spurs nem tudta irányítani a játékot, kevés helyzetet alakított csak ki. Még az is belefért az Arsenalnak, hogy az utolsó bő tíz percet emberhátrányban abszolválja Theo Walcott sérülése miatt.

A Spurs a dobogó közelébe került 2013. december 7. 20:22 Fordítani tudott a liga utolsó helyezettjének otthonában, és értékes győzelmet aratott André Villas-Boas csapata, a Tottenham Hotspur a Premier League-ben, a 15. forduló szombat esti találkozóján. A Spursnek Paulinho szemfülessége, és a Sunderland szezonbeli ötödik öngólja kellett a sikerhez. Csupán három pontra tanyáznak a második helytől a londoniak.

Teljes Tottenham-csőd Manchesterben 2013. november 24. 16:26 VIDEÓ! Féltucat gólt kapott vasárnap délután a Tottenham a Manchester City otthonában, annyit, amennyit az ezt megelőző 11 PL-fordulóban összesen! A góllövéssel továbbra is hadilábon a Spurs, Soldado láthatatlan volt, a City-csatár Agüero már több gólnál jár mint az egész Villas-Boas csapat együttvéve! Lélektelen volt a Spurs. Feljött a negyedik helyre a tabellán 2012-es bajnok.