KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TOKODY TIBOR"
Íme a legnagyobb öngól - videó 2011. október 22. 11:09 Franck Queudrue aligha lehet büszke arra, hogy elsöprő fölénnyel nyerte a minden idők legnagyobb öngóljára vonatkozó szavazásunkat, jóllehet, azt leszámítva, hogy rossz helyre, saját kapujába lőtte a labdát, szenzációsan emelt 30 méterről. A második és harmadik helyen Pavel Durica, illetve Tokody Tibor osztozott: mind a ketten a kapusukról kipattant labdát vágták a hálóba. Védhetetlenül! Íme a szavazás végeredménye és a dobogós öngólok még egyszer, mivel ezeket nem lehet megunni.

Öngólparádé - melyik volt a legnagyobb? 2011. október 18. 11:34 SZAVAZZ! A meglehetősen bőséges termésből hat öngólt választottunk ki: van köztük kapusbaki (nem is akármilyen), védhetetlen lövés (nem is egy…), továbbá egy olyan 30 méteres emelés, amely ha jó helyre megy, szerzője esélyes lehetne a világ legszebb góljára. De az alábbiakban a valaha volt legnagyobb öngólt keressük – a döntés olvasóink kezében van. Tessék szavazni!

Labdarúgás, NB I: Tokody Tibor részleges izomszakadást szenvedett 2008. október 13. 20:03 Tokody Tibor részleges combhajlítóizom-szakadást szenvededtt a pénteki Haladás-Győri ETO FC Magyar Kupa-mérkőzésen. A győri labdarúgó egy keresztezés után sérült meg a találkozó 43. percében.