KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SZOLNOKI OLAJ"
Ötödször bajnok a Szolnok 2014. június 7. 21:03 A Szolnok legyőzte a vendég Atomerőműt szombaton a férfi kosárlabda NB I döntőjében, ezzel 3-0-ás összesítéssel megnyerte a párharcot, és fennállásának ötödik bajnoki címét szerezte meg.

A bajnoki cím küszöbén a Szolnok 2014. június 5. 22:00 Az Atomerőmű kikapott szerdán a vendég Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I döntőjében, ezzel a Tisza-partiak már 2-0-ra vezetnek a három sikerig tartó párharcban. A finálé következő mérkőzését szombaton 14.45 órakor rendezik Szolnokon.

A Szolnok egy lépésre a döntőtől 2014. május 23. 21:50 A tavaly ezüstérmes Szolnok nyert pénteken Kaposváron, ezzel már 2-0-ra vezet a férfi kosárlabda NB I. elődöntőjében. A kedden Szolnokon folytatódó párharc az egyik fél harmadik sikeréig tart.

Megviselte a Szolnokot a vereség 2014. április 26. 15:07 Dragan Alekszics vezetőedző szerint a Szolnokot megviselte a szoros pénteki vereség az elődöntőben, de a vasárnapi bronzmérkőzésre összeszedi magát csapat a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa bolognai négyes döntőjében.

Idén is a Szolnok a kupagyőztes 2014. február 9. 12:18 Története során ötödik alkalommal hódította el a Magyar Kupát a Szolnok együttese, miután a szombati fináléban rendkívül szoros csatában 70-68-ra legyőzte a Sopron együttesét. A Szolnok 2002, 2007, 2011 és 2012 után nyerte meg ismét a sorozatot.

Hosszabbítás után nyert a Szolnok 2013. december 28. 19:33 A Szolnok hazai pályán hosszabbítás után legyőzte szombaton a Zadart a férfi kosárlabda Adria Liga 14. fordulójában.

Edzőváltás a Szolnoki Olajnál 2013. december 11. 17:32 A Szolnoki Olaj KK férfi kosárlabdacsapatának vezetői közös megegyezéssel szerződést bontottak Nedeljko Asceric vezetőedzővel.

Háromból semmi a magyar mérleg 2013. december 10. 21:17 A Körmend után az Atomerőmű és a Szolnok is kikapott a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa ötödik fordulójában, méghozzá hazai környezetben. Előbbi a török Gazianteppel, míg utóbbi a romániai Marosvásárhellyel (Tirgu Mures) szemben maradt alul.

Szolnoki siker a címvédő ellen 2013. december 8. 19:12 A Szolnok hazai pályán öt ponttal legyőzte a címvédő Partizant a férfi kosárlabda Adria Liga 11. fordulójában. A szolnokiak eddigi mérlege: négy győzelem és hét vereség.

A Szolnok szétesett Minszkben 2013. november 20. 22:34 A Szolnok hiába vezetett három negyed után magabiztosan a Minszk vendégeként, végül nyolc ponttal kikapott, s ezzel elszenvedte első vereségét a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupában.