KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ROTTERDAM"
Dimitrov játszmát lopott Nadaltól 2009. február 12. 22:22 Az első helyen kiemelt Rafael Nadal kínkeservesen győzte le Grigor Dimitrovot az 1.445 millió euró összdíjazású, Rotterdamban zajló keménypályás férfi tenisztorna második fordulójában. A szabadkártyával induló bolgár már az első játszmában is nagy csatára kényszerítette a spanyol világelsőt, a másodikat pedig el is vette tőle. A harmadik, döntő szettben azonban győzött az igazság és a papírforma.

Kerékpár: Rotterdamból indul a 2010-es Tour de France 2008. november 20. 16:17 2010-ben a holland kikötőváros Rotterdam lesz a francia kerékpáros körverseny (Tour de France) kiindulópontja - ezt a viadalt szervező ASO (Amaury Sport Organisation) jelentette be csütörtökön.

Elszalasztotta a győzelmet az Ajax 2008. szeptember 21. 14:35 Egy indulatoktól sem mentes, izgalmas mérkőzésen játszott 2-2-es döntetlen egymással a Feyenoord és az Ajax együttese, a holland bajnokság 3. fordulójában. Az amszterdamiak végig jobban játszottak, azonban két megingást könyörtelenül kihasznált a hazai együttes, öt perccel a vége előtt egy büntetővel tudott egyenlíteni a rotterdami klub. Az egy-egy pontnak köszönhetően egyik gárda sem tudott ellépni a középmezőnyből.