KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MKB EUROLEASING SOPRON"
KEL: a Sopron az első finalista 2014. március 6. 19:17 A Sopron jutott be elsőként a fináléba a női kosárlabda Közép-európai Liga kassai négyes döntőjében, miután a csütörtöki elődöntőben legyőzte a PEAC-Pécs együttesét. A másik ágon a kassaiak és a zágrábiak mérkőznek, a helyosztókat pénteken rendezik.

Sopron-Szpartak a nyolc közé jutásért 2014. február 27. 11:43 A négyszeres bajnok Szpartak Moszkvával játssza a nyolcaddöntőt a Sopron a női kosárlabda Euroligában. A csoportkört 5/7-es győzelmi mérleggel befejező magyar bajnok a 15 rájátszásba jutott csapat közül a 13. helyen végzett az összesített rangsorban, így a negyedikként záró orosz klubbal került szembe.

A Sopron fordított a Győr ellen 2014. február 23. 21:21 A házigazda Győr a félidőben ugyan még 53-44-re vezetett, a címvédő Sopron végül sima győzelmet ért el a női kosárlabda NB I középszakaszának vasárnapi játéknapján. A 29 pontos Tianna Hawkins vezette soproniak elsősorban a 34-11-re megnyert harmadik negyednek köszönhetik sikerüket. A Rába-parti csapat a második félidőben 15, az utolsó játékrészben pedig mindössze 4 pontot hozott össze.

A Sopron az Euroliga rájátszásában 2014. február 20. 10:46 Franciaországi győzelmével - az utolsó forduló eredményétől függetlenül - a Sopron már biztosan bejutott a rájátszásba a női kosárlabda Euroligában.

A Sopron visszavágott a Pécsnek 2013. december 1. 22:08 Az Uniqa Euroleasing Sopron visszavágott az őszi, hazai pályán elszenvedett vereségért a PINKK Pécsnek a női kosárlabda Közép-európai Liga vasárnapi játéknapján.

Nyolcadszor bajnok a Sopron 2013. április 23. 11:03 A Sopron hazai pályán 28 ponttal legyőzte a címvédő Győrt a női kosárlabda NB I három győzelemig tartó döntőjének harmadik, hétfői mérkőzésén, így 3-0-ás összesítéssel megnyerte a párharcot, és fennállásának nyolcadik bajnoki címét szerezte meg.

A Fener bevette Sopront 2013. január 17. 09:41 A Sopron hazai pályán öt ponttal kikapott az esélyesebb török Fenerbahcétól szerdán a női kosárlabda Euroliga tizedik fordulójában.

Kikapott a Sopron Olaszországban 2013. január 11. 10:35 A Sopron 89-71-re kikapott az olasz Schio vendégeként a női kosárlabda Euroliga kilencedik fordulójában. A 2/7-es mérlegnél tartó soproniak szerdán a török Fenerbahcét fogadják.

Magyar bravúr helyett isztambuli vereség 2012. november 14. 23:27 Az Uniqa-Euroleasing Sopron csaknem az egész meccsen vezetett, de végül kikapott a török Fenerbahce vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga negyedik fordulójában.

A Sopron nyert, egyenlített Győrben 2012. április 25. 20:35 Hazai pályán 83-76-os vereséget szenvedett a győri kosárlabdacsapat a címvédő soproniaktól a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik, szerdai mérkőzésén. A második negyedtől mindvégig vezető kosarasoknak ezzel sikerült egyenlíteniük az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. Az ötödik mérkőzést Sopronban rendezik vasárnap.