KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MIZO-PÉCS"
Négy között a Pécs 2012. március 27. 20:38 A Pécs a második mérkőzésen is magabiztos győzelmet aratott a Vasas felett kedden a női kosárlabda NB I negyeddöntőjében, ezzel bejutott az elődöntőbe.

Simán nyert a Pécs 2012. január 13. 19:48 A Pécs simán nyert a vendég a Miskolc ellen a női kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Pécs, Sopron, Falco: idegenben is otthon 2012. január 7. 20:34 A Pécs a BSE vendégeként, a Sopron pedig Cegléden nyert a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Szombathely közel harminc ponttal volt jobb szombaton a vendéglátó Pécs csapatánál a férfi kosárlabda NB I-ben.

Magabiztos volt a Sopron 2011. december 17. 19:00 A Sopron 73-52-re verte a Vasas együttesét a női kosárlabda NB I szombati játéknapján, a Pécs pedig 82-71-re győzött a Szekszárd vendégeként.

Nyomoznak a pécsi kosárcsapatnál 2011. október 4. 14:52 A számvitel rendjének megsértése és más bűncselekmények gyanúja miatt nyomoznak a Pécs 2010 női kosárlabda csapatot működtető Pécsi Női Kosárlabda Kft.-nél - tudta meg a megyei főügyésztől a pecsiujsag.hu.

Hihetetlen feltámadás! Bajnok a Sopron! 2011. április 22. 21:21 Drámai mérkőzésen, hosszabbítás után 83-79-re győzött Pécsett a Sopron, ezzel meg is nyerte az idei női kosárlabda-bajnokságot. A győztesek bravúros teljesítménnyel, összesítésben 0-2-ről fordítva hetedjére hódították el a bajnoki serleget. A Pécs hatalmas esélyt szalasztott el, kétszer játszhatott hazai pályán az aranyért, de elmaradt a címvédés.

Elmaradt a bajnokavatás Sopronban 2011. április 20. 08:53 Az MKB-Euroleasing Sopron 0-2-ről 2-2-re kiegyenlített a címvédő Pécs 2010 ellen a női kosárlabda NB I három sikerig tartó fináléjában, miután a keddi negyedik mérkőzésen hazai pályán sima győzelmet aratott ősi riválisa felett. A döntő utolsó felvonására pénteken, Pécsett kerül sor.

Ezt benézte a Pécs, még nincs női bajnok 2011. április 17. 22:09 Hatalmas verést kapott hazai pályán a Pécs a női kosárlabda NB I döntőjének harmadik összecsapásán. A mecsekiek az ősi rivális Soprontól kaptak ki meglepetésre 80-56-ra, így elmaradt a bajnokavatás, hiszen a látogatók 2-1-re szépítettek. Az NB I történetében eddig egyszer fordult elő, hogy egy csapat 0-2-ről fordított a fináléban, akkor éppen a Sopron vitte véghez a bravúrt a Pécs ellen. A döntő negyedik mérkőzését Sopronban rendezik kedden 19.15-kor.

Sopronban is győzött a címvédő Pécs 2011. április 13. 20:26 Meglepetésre a címvédő Pécs 2010 78-68-ra győzött az MKB-Euroleasing Sopron ellen a női kosárlabda-bajnokság döntőjének második mérkőzésén. Így a címvédő összesítésben 2-0-ra vezet, egy sikerre került az újabb aranyéremtől.

Legyőzték a címvédőt a kupadöntőben 2011. március 20. 17:59 Trónfosztással zárult a női kosarasok körmendi Magyar-kupa döntője: az MKB-Euroleasing Sopron ugyanis 73-67-re legyőzte a Pécs 2010 együttesét. A mérkőzésen a 19 pontot szóró soproni Amber Holt bizonyult a legeredményesebb játékosnak. A hajrában éppen az amerikai klasszis dobta a mindent eldöntő triplát.