KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LIVERPOOL"
MU-Arsenal a negyeddöntőben? 2015. február 16. 20:42 Hétfő este elkészítették az FA-kupa-negyeddöntő sorsolását, amelynek értelmében az MU a címvédő Arsenalt fogadhatja a sorozatban - amennyiben túljut a harmadosztályú Prestonon idegenben. A legjobb nyolc között rendezendő párharcok egy meccsen dőlnek majd el március hetedikén, illetve nyolcadikán.

Rodgers: Nem vesszük meg Bogdánt 2015. január 26. 23:14 Brendan Rodgers cáfolta, hogy a Liverpool tervezné a Bolton 27 éves, magyar válogatott kapusának, Bogdán Ádámnak a leigazolását. Az LFC menedzsere a Chelsea elleni Ligakupa-elődöntő-visszavágó előtt adott sajtótájékoztatón reagált a kérdésben.

A Liverpool erőre kapott az év végén 2014. december 29. 23:21 Belátható távolságba került a top négy a Liverpool számára, miután ismét győztesen távozott a pályáról a Premier League-ben, a 19. fordulóban. A Vörösök elsősorban Adam Lallana duplájának köszönhetően terítették le a Swansea-t, igaz első gólja hatalmas potya volt, hiszen Lukasz Fabianski kapus lőtte rá a labdát a Liverpool támadójára. Shelvey öngólja után már nem maradtak kérdőjelek a hajrára. Az LFC az elmúlt két hétben négy meccset játszott, ebből hármat nyert, egyszer döntetlenezett az Arsenal ellen.

Mesés manchesteri karácsony a PL-ben 2014. december 26. 18:26 Nem is kívánhattak volna szebb karácsonyt a manchesteri csapatok erre az esztendőre, hiszen egyaránt 3-1-es győzelmet arattak pénteken a "Boxing Day" keretében, vagyis az ünnepi PL-fordulóban. Rooney duplázott az OT-n, a Newcastle ellen, és még Van Persie fejesét is ő készítette elő. A Cityben Silva volt a nyerő ember, tizenegyest harcolt ki, és egy okos góllal gyakorlatilag el is döntötte a meccset a 33. percben, hiszen ekkor már 0-3-at mutatott az eredményjelző a WBA otthonában. Coutinho hatalmas gólpasszt adott Sterlingnek a Liverpoolban, ami kulcsmomentumnak bizonyult.

Senkinek sem jó iksz az Anfielden 2014. december 21. 18:55 Fordulatos, hektikus meccsen játszott egymással döntetlent a Liverpool és az Arsenal az Anfield Roadon a Premier League 17. fordulójában. Coutinho nagy góljára bő egy perc múlva reagált Debuchy (Skrtel fején is irányt változtatott a labda), aztán a második félidőben hiába fordított Giroud, az utolsó szó Skrtelé volt a 97. percben, amikor Borini kiállítása miatt már emberhátrányban játszottak a Vörösök. Ezúttal sem nyert, de összességében nem vizsgázott rosszul a Pool a 3-4-2-1-es felállásban.

MU: Izzadságos 3-0 a Pool ellen 2014. december 14. 17:14 Ilyen is van: a Manchester Unitednek szinte minden bejött, a Liverpoolnak pedig semmi, így csalóka eredmény (3-0) született a Premier League 15. fordulójának vasárnap délutáni presztízsrangadóján, az Old Traffordon. De Gea mindent védett, Sterling és Balotelli is legalább háromszor találhatott volna be. Az MU sorozatban hatodszor nyert, megerősítve ezzel dobogós helyét. Az eredmények jönnek, de a játék képén bőven van mit javítania a Van Gaal-csapatnak.

Jó úton az MU, jó útra tért a Liverpool 2014. december 2. 23:19 Két pontra a második helytől a Man. United, miután sorozatban negyedszer is győzni tudott a PL hétközi fordulójában, otthon a Stoke ellen. Az enyhébb sérüléssel bajlódó Wayne Rooney nélkül is megoldotta a Van Gaal-csapat: a szemfüles Marouane Fellaini fejese, és egy szerencsés Mata-szabadrúgásgól kellett ehhez. A Liverpool ismét tagja a felsőháznak, miután nyerni tudott a kiesőjelölt Leicester otthonában. A meccs legszebb jelenete volt, amikor Raheem Sterling sarokkal adott gólpasszt Jordan Hendersonnak.

A Liverpool árnyéka önmagának 2014. november 1. 16:02 Egymás után két fordulóban győztes gólt lőtt a Newcastle nyári csatárigazolása, a spanyol U21-es válogatott Ayoze Pérez, aki ezúttal a vergődő Liverpoolt szomorította. Alberto Moreno rossz mozdulata után pofozta be a labdát közelről a hajrá kezdete táján. Az LFC tíz forduló alatt már negyedszer kapott ki.

Real: focisuli, BVB: parádé, Juve: bukta 2014. október 22. 22:40 VIDEÓK! Cristiano Ronaldo a BL-ben 70., az Anfielden első gólját szerezte szerda este, majd Karim Benzema is kitett magáért, duplázott (fejesből és közelről). A Liverpool visszapattant a Realról, amely kőkeményen kihasználta helyzeteit, minden eldőlt a félidőre (0-3). Mario Balotellit a szünetben lehozták. A Dortmund és az Atleti is parádézott, előbbi már tovább is jutott, utóbbiban Koke három gólpasszt is jegyzett. Az Arsenal a legvégén fordított, a Juve viszont megégett Pireuszban. A Ludogorec a BL-történet első bolgár sikerét aratta.

Tippcsata: reszkess, LFC, vigyázz, FCB! 2014. október 21. 18:02 Kedd este Roma-Bayern, szerda este Liverpool-Real Madrid a BL-menüben! Az SH fogadási bloggerei sem hagyták ki az alkalmat, hogy megütközzenek egymással. Íme a legérdekesebb hétközi nemzetközi kupameccsek, és a várakozások!