KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOSICE"
Pokoli Euroliga-rangadót nyert a Pécs 2011. január 13. 19:50 Végig kiélezett mérkőzésen legyőzte a hatosa második helyén álló Good Angels Kassát a Pécs, amely 4/5-ös mérlegre javítva feljött a továbbjutást érő negyedik pozícióba a női kosárlabda Euroliga A-csoportjának 9. fordulójában.

Dzsudzsák segítségével előnyben a PSV 2009. augusztus 20. 22:30 Videóval! Dzsudzsák Balázs gólpassza is kellett a PSV Eindhoven 1-0-s győzelméhez az izraeli Bnei Jehuda otthonában az Európa-liga rájátszásának első mérkőzésén. A magyar válogatott középpályása az első félidő derekán remekül tálalt Ibrahim Affelay elé, aki nem hibázott. Tőzsér Dániel szintén hallatott magáról. A Genk játékosa lőtte csapata egyetlen találatát a Lille elleni hazai vereség alkalmával. Magyarjaink közül egyébként mindenki szóhoz jutott - több-kevesebb sikerrel.