KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KÖRMENDI KC"
Közel ötvennel verték a Körmendet 2013. április 6. 20:21 Az alapszakaszgyőztes Alba Fehérvár közel ötvenpontos különbséggel verte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Két párharcban is ötödik meccs dönt 2012. április 23. 22:51 A Sopron-Szombathely és az Atomerőmű-Körmend párban is ötödik mérkőzés dönt a továbbjutásról, miután a hátrányban lévő csapatok diadalmaskodtak a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős sorozatának hétfői negyedik találkozóin. A címvédő Szolnok és az Albacomp korábban már bejutott az elődöntőbe.

NBA-kosaras Körmenden 2011. augusztus 31. 19:11 Az észak-amerikai profiligában (NBA) is megfordult Kasib Powell-lel erősítette meg a keretét a férfi kosárlabda-bajnokságban legutóbb bronzérmes MJUS-Fortress Körmend.

Fociban jobban megy a paksiaknak 2011. május 7. 21:45 A házigazda Atomerőmű hat ponttal kikapott a Körmendtől a férfi kosárlabda NB I harmadik helyéért zajló párharc első, szombati mérkőzésén. A második meccset szerdán rendezik Körmenden.

Őrült izgalmak a kosárnegyeddöntőben 2011. április 18. 20:00 A Kecskemét hazai pályán nagy csatában legyőzte a Körmendet, így egyenlített a férfi kosárlabda NB I hétfői negyeddöntőjében. Ugyanez sikerült a Szombathelynek az Albacomp ellen. A mindent eldöntő ötödik meccseket szerdán rendezik Körmenden, illetve Székesfehérváron.

Botrányos meccsen bukott a címvédő 2010. december 17. 21:38 A Zalakerámia ötödik vereséget is elszenvedte a bajnokságban, péntek este a Körmend győzte le 82-71-re a férfi kosárlabda-bajnokság 12. fordulójában. Az első félidő után nyolc ponttal elléptek a vasiak, és bár a zalaiak négy pontot ledolgoztak hátrányukból a harmadik felvonásban, a végét sokkal jobban bírták a vendéglátók. A vendégszurkolók rendzavarása miatt többször is állt a játék a találkozón.

Beszivárgott az Olaj Európába 2010. június 28. 15:50 Az újabb szabadkártyának köszönhetően az MJUS-Fortress Körmend mellett a Szolnoki Olaj férfi kosárlabdacsapata is elindulhat ősszel az Eurochallenge nevű sorozatban.

Bravúros fordítás, döntőben a címvédő 2010. május 16. 21:46 Hihetetlen izgalmakat követően az Atomerőmű 80-79-re verte hazai pályán a Körmendet a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel összesítésben 0-2-ről felállva bejutott a sorozat fináléjába. A címvédő ellenfele az alapszakasz-, és magyar Kupa-győztes Zalaegerszeg lesz.

Visszajött a sírból az Atom 2010. május 14. 21:48 Egyenlített és visszavette a pályaelőnyt a címvédő Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapata a Körmend otthonában, így lesz mindent eldöntő, ötödik felvonás vasárnap Pakson.

Döntőben a ZTE, a Körmendnek várnia kell 2010. május 11. 20:45 A harmadik mérkőzésen sem kegyelmezett a Szolnoknak, így makulátlan mérleggel, 15 év után először jutott a férfi kosárlabda-bajnokság döntőjébe az alapszakaszgyőztes Zalaegerszeg. A másik elődöntőben szépített a címvédő Atomerőmű a Körmend ellen, így életben tartotta esélyeit a fináléra.