KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "JOSÉ MANUEL PINTO"
Aláírta szerződését a Barca-kapus 2013. február 11. 19:32 A Barca már decemberben megosztotta a nyilvánossággal, hogy hosszabbít 37 éves, spanyol cserekapusával, José Manuel Pintóval, de az aláírásra csak most, hétfőn került sor a klub főhadiszállásán.

Hosszabbított a Barca kapusa 2012. január 24. 17:10 A Barcelona bejelentette, hogy kapusa, José Manuel Pinto 2013-ig meghosszabbította nyáron lejáró szerződését.

Kihagyja a BL-döntőt a Barca kapusa 2011. május 6. 16:48 Három mérkőzésre meszelték el a Barcalona második számú kapusát, José Manuel Pintót, aki az április 27-i Real-Madrid Barcelona (0-2) BL-elődöntő szünetében jutott a kiállítás sorsára.

A Barca bejelentette: hosszabbít kapusa 2011. március 28. 21:45 Egy évvel megtoldotta a szezon végén lejáró szerződését José Manuel Pinto – adta hírül a Barcelona labdarúgócsapata hivatalos oldalán.

Vért izzadt a Barca, Messi a megmentő! 2011. február 20. 22:55 Nagyon kellemetlen ellenfelet darált be szenzációs hajrával a Barcelona, amely vért izzadt azért, hogy megtartsa ötpontos, Reallal szembeni előnyét a Nou Campban, a Bilbao ellen (24. forduló). Mindkét félidő elején esett egy gól, Villa akcióból, Iraola tizenegyesből volt eredményes, a végén ki más köszönt volna be, mint a kis Messi, aki szezonbeli 25. találatával harcolta ki a győzelmet csapatának. Akár ötször is betalálhatott volna gólján kívül a szünet után.

Büntetés a Barca fütyülő kapusának? 2010. október 24. 12:37 Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) megbüntetheti a Barcelona kapusát, José Manuel Pintót, mert a fütyülése megzavarta az FC Köbenhavn játékosát a szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésen.