KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HOFFENHEIM"
A gála elmaradt, a Bayern-győzelem nem 2013. március 3. 17:24 VIDEÓ! Robben, Mandzukic és Kroos nélkül nem csillogott a Bayern München, de a három pontot különösebb gond nélkül begyűjtötte a Bundesliga 24. fordulójában, a Hoffenheim otthonában. A bajoroknak egy Gomez-gólócska elég volt ehhez, nem is kellett mindent kiadniuk magukból. A hajrában Schweinsteigert kétszer is telibe trafálta a kapufát. Őrzi 17 pontos előnyét a Heynckes-csapat. A Bayern egymás után 11. idegenbeli sikere természetesen Bundesliga-rekordnak számít.

Megvan a Hoffenheim új vezetőedzője 2012. február 10. 13:04 A Hoffenheim hivatalos oldalán megerősítette, hogy Markus Babbel lesz a klub új vezetőedzője.

Túljuthat az ezer percen a csoda-Bayern 2011. szeptember 30. 19:35 72 perc - ennyire van szüksége Bayern Münchennek és Manuel Neuernek, hogy átlépje az ezer percet a kapott gól nélküli sorozat. A döbbenetes tempóban menetelő bajorok hétvégi áldozata a Hoffenheim lehet a Bundesliga 8. fordulójában.

Német válogatott a Juve célkeresztjében 2011. május 30. 11:04 A Hoffenheim 24 esztendős védőjével, Andreas Beckkel erősítheti meg keretét a Juventus - írja a Zeit Online, amely vételárról is beszélt.

Bundesliga-védőt venne a Juventus 2011. április 28. 13:56 A torinói csapat vezetői mindenképpen meg akarják erősíteni a védelmet idén nyáron, ennek érdekében német válogatott labdarúgót szerződtetnének.

Új szezon, új edző a Hoffenheimnél 2011. április 19. 14:53 A következő szezonban Holger Stanislawski lesz a német labdarúgó-bajnokságban szereplő 1899 Hoffenheim vezetőedzője.

Hatot lőtt a Bayern, bukott a Dortmund 2011. március 12. 17:24 VIDEÓ! Zsinórban három vereség után kiütéses győzelemmel készült az Inter ellen a Bayern München, amely Arjen Robben mesterhármasával, Franck Ribéry, Thomas Müller találatával és Heiko Westermann öngóljával 6-0-ra verte a Hamburgot a Bundesliga 26. fordulójában. Az éllovas Borussia Dortmund kilátástalan játékkal megérdemelt vereséget szenvedett a Hoffenheim otthonában. Nyert a Schalke, kikapott a Wolfsburg.

Robben kettőt, a Bayern négyet vágott 2011. február 12. 17:22 VIDEÓ! Magabiztos győzelemmel feledtette a múlt heti kölni kisiklást a Bayern München, amely 4-0-ra lépte le a tabellán mindössze két hellyel mögötte álló Hoffenheimet a Bundesliga 22. fordulójában. Mario Gomez szezonbeli 26. góljával juttatta vezetéshez a bajorokat, majd Thomas Müller, illetve a duplázó Arjen Robben volt eredményes. A rekordbajnok zsinórban 7. meccsét nyerte hazai pályán a Bundesligában, ezalatt 26 gólt rúgott és a harmadik tabellán.

Hoffenheimből irány Belgrád 2011. január 31. 15:47

A West Hamnél a Hoffenheim csatára 2011. január 28. 12:51 Kalandos úton végül a West Ham Unitednél kötött ki Demba Ba, aki nemrég megbukott a szintén Premier League-ben szereplő Stoke City orvosi vizsgálatán.