KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GYÖNGYÖSI FKK"
Harmincgólos(!) veszprémi kézigyőzelem 2009. december 19. 20:43 Harmincgólos különbséggel, 41-11-re nyert az MKB Veszprém a Gyöngyös ellen a férfi kézilabda NB I 17. fordulójában. A végeredmény az első félidő tükrében kifejezetten kiegyensúlyozottnak számít, hiszen a veszprémiek 25-4-es vezetésből várhatták a második játékrészt. Uros Vilovszki tizenegyszer volt eredményes.

Nemzetközi kupában indulhat a Fradi! 2009. június 19. 11:04 Óriási lehetőség előtt áll a jövőre már az élvonalban szereplő Ferencváros férfi kézilabdacsapata. A zöld-fehérek ugyanis a Magyar Kupa négyes döntőjében elért eredménnyel ellentétben indulhatnak a Kupagyőztesek Európa Kupájában (KEK). A FTC-Cityline előtt azért adódott ez a lehetőség, mert a Gyöngyös közleményben jelentette be, hogy sem a következő bajnokságban, sem a nemzetközi kupában nem indul. Maglódi Lajos, a Fradi szakosztályigazgatója a sportnapilapnak elmondta, vállalják a szereplést. Így a hölgyek mellett a férfiakra is oda kell majd figyelni a népligeti kézilabdacsarnokban.

A Kecskemét legyőzte a Gyöngyöst 2009. május 10. 20:54 Hétgólos győzelmet aratott riválisa ellen, ezzel lépéselőnybe került a kilencedik hely megszerzéséért folytatott harcban a Kecskemét együttese a férfi kézilabda-bajnokság rájátszásában. A hírös város csapata 37-30-ra verte a Gyöngyösi Főiskolát.

Gyöngyösi bronz, Éles Józsi nélkül 2009. április 19. 11:40 A férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének vasárnap délelőtti bronzmérkőzésén a Gyöngyösi FKK 16-10-es félidő után végül 29-22-re győzött az FTC Cityline ellen. A sárga-kékek a térfélcsere után elveszítettek két embert, végleges kiállítás, illetve sérülés miatt, így csere nélkül vitézkedtek. A Gyöngyös ezzel kivívta a KEK-indulás jogát.

Veszprém-Szeged versenyfutás az MK-ban 2009. április 17. 18:17 A bajnoki versenyfutás még tart ugyan, de kézilabdázóinknál a férfi szakágban a hétvégén eldől, hogy a szezonban melyik csapatot koronázzák meg a honi kupasorozatban. Természetesen a két favorit a címvédő Pick Szeged, valamint az MKB Veszprém bajnokcsapata, amelynek a BL-búcsút követően először adódik lehetőség címet nyernie az idényben.

Kiizzadt gyöngyösi iksz Balatonfüreden 2009. április 5. 19:47 A Gyöngyös ledolgozta háromgólos félidei hátrányát, és 24-24-es döntetlent ért el Balatonfüreden a férfi kézilabda NB I 24. fordulójában.

Megtört a jég: először nyert a Győri ETO 2009. március 13. 20:17 Nagy az öröm Győrben, ahol a férfi kézilabda NB I 22. fordulójáig kellett várni, hogy megszerezze első győzelmét a kisalföldi együttes, amely Éles József csapatát, a Gyöngyöst verte szoros első félidő után 35-30-ra.

Komlón égett meg a Debreceni KSE 2009. február 28. 21:27 Hatalmas meglepetésre otthagyta a fogát a Debreceni KSE a Komlói Bányász otthonában a férfi kézilabda NB I 20. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A középcsapatok rangadóján a Mezőkövesd otthon tartotta a pontokat a Gyöngyössel szemben, a Győr nagy lehetőséget szalasztott el, hogy megszerezze idénybeli első győzelmét, a Csurgó ellen bukott el hazai pályán.

Éles csapata ellen nyert a Veszprém 2008. december 17. 19:41 A címvédő Veszprém simán győzött Gyöngyösön a Budapest Bank férfi kézilabdaligában.

Kézilabda NB I: a PLER otthon intézte el a Gyöngyöst 2008. december 1. 19:59 A Budapest Bank férfi kézilabda Liga nyolcadik fordulójából pótolt mérkőzésen a PLER KC vendégeként lépett pályára a Gyöngyösi Főiskolai KK és szenvedett a félidei egygólos vezetés után hétgólos vereséget.