KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DZSUDZSAK_BALAZS"
A Laziót valóban érdekli Dzsudzsák 2015. január 15. 16:22 A Lazio felvette a kapcsolatot a Dinamo Moszkva sportigazgatójával Dzsudzsák Balázs esetleges átigazolási ügyében - ezt maga Guram Adzsojev erősítette meg csütörtökön, a Szovjetszkij Szportnak adott interjújában.

Dzsudzsák-varázslat a PSV ellen 2014. december 11. 23:02 Dzsudzsák Balázs pazar gólpassza kellett ahhoz, hogy a Dinamo Moszkva hatodszor is nyerjen, és 100 százalékos teljesítménnyel zárja az El-csoportkört csütörtök este a PSV otthonában. A kiváló formában lévő magyar szélső a 90. percben varázsolta Alekszej Ionov elé a labdát, aki kicselezte a kapust és a hálóba gurított. Gulácsi Péter csak a kispadról figyelte a Salzburg Astra elleni 5-1-es sikerét szintén tét nélküli meccsen. Némi meglepetésre kiesett a Steaua és a Sparta, a Guingamp viszont egyetlen francia csapatként folytathatja.

Dzsudzsák már húzóember a Dinamóban 2014. december 7. 17:32 Szép győzelemmel zárta az évet az orosz bajnokságban a Dinamo Moszkva, amiben főszerepet vállalt a magyar légiós Dzsudzsák Balázs, aki tanítani valóan csavart szabadrúgásból a rövid felsőbe a második félidőben, az Amkar Perm ellen. Ezzel lett 3-0, a vége 5-0. Emellett két gólpasszt is adott (az egyiket Kurányinak, a másikat Ionovnak). Dzsudzsák belelendült, ezért is kár, hogy most háromhónapos téli szünet jön Oroszországban. A Dinamo feljött a második helyre, versenyben lehet majd tavasszal a BL-t érő pozíciókért.

Dzsudzsák pontot szerzett csapatának 2014. november 30. 16:44 Dzsudzsák Balázs egyenlített vasárnap délután, a Rubin Kazany otthonában, ahol 1-1-re végzett csapata, a Dinamo Moszkva. A magyar válogatott szélső - aki csereként állt be Zsirkov helyére - 4 góllal, 4 gólpasszal rendelkezik eddig az orosz bajnokságban.

A PSV követte Dzsudzsákékat 2014. november 28. 20:28 Péntek este fejezték be a csütörtökön, heves esőzések miatt (a félidőben, 3-2-es állásnál) megszakadt Estoril-PSV Európa-liga-mérkőzést az E-csoport 5. fordulójában. A hollandok Georginio Wijnaldum 82. percbeli góljával kiharcolták a továbbjutást érő döntetlent (3-3), ezzel csatlakoztak Dzsudzsák Balázs Dinamo Moszkvájához, amely első helyen lépett tovább a legjobb 32 közé a kvartettből.

Derbit nyertek Dzsudzsákék 2014. november 9. 14:19 Moszkvai derbit nyert Dzsudzsák Balázs a házigazda Dinamóval a címvédő CSZKA ellen a vasárnapi játéknapon.

Dzsudzsákék élen, hibátlan Napoli, Legia 2014. október 2. 21:14 Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva Jurij Zsirkov 93. percben szerzett góljával nyert a vendég PSV Eindhoven ellen a labdarúgó Európa Liga csoportküzdelmeinek második fordulójában. A magyar válogatott csapatkapitánya kezdőként kapott lehetőséget korábbi klubja ellen, s pályafutása ötvenedik európai kupamérkőzésén 61 percet játszott. Helyére a mérkőzést eldöntő Zsirkov állt be.

Dzsudzsák: Most vagy soha! 2014. szeptember 1. 19:02 Dzsudzsák Balázs szerint jogos elvárás, hogy a 2016-os, megemelt létszámú, 24 csapatos Európa-bajnokságra kijusson a magyar labdarúgó-válogatott, amely vasárnap Észak-Írország ellen kezdi meg a selejtezősorozatot.

Dzsudzsákék főtáblán, elbukott a Lyon 2014. augusztus 28. 20:31 A ciprusi Apollón Limasszol 4-1-re nyert idegenben és 5-2-vel likvidálta a Lokomotivot, egy másik moszkvai együttes, a Dinamo viszont emberhátrányban, a 93. percben szerzett továbbjutást érő gólt Christopher Samba révén Cipruson, az Omonia vendégeként (DZSUDZSÁK Balázs 75 percet töltött a gyepen). A Diósgyőr korábbi legyőzője, a Krasznodar is FŐTÁBLÁS, ez egyben azt is jelenti, hogy a Real Sociedad nem folytathatja Európában. A Lyon viszonylag korán vezetéshez jutott Jordan Ferrinek köszönhetően, de növelnie kellett volna előnyét a csoportkörbe lépéshez Gyurgyevóban, ami viszont már nem sikerült a hétszeres francia bajnoknak.

Dzsudzsák Valbuena cseréje volt 2014. augusztus 13. 22:21 Először kezdett a Dinamo Moszkvában, és rögtön nyerő embernek bizonyult a francia válogatott támadó középpályás Mathieu Valbuena az UFA otthonában rendezett szerdai orosz bajnokin.