KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CLAUDIO PIZARRO"
Pizarro hosszabbított a Bayernnél 2014. május 27. 11:57 Egy évvel meghosszabbította szerződését a bajnok és Német Kupa-győztes Bayern München labdarúgócsapatánál Claudio Pizarro, a bajor klub perui csatára. A 35 éves csatár az új megállapodás értelmében a következő szezon végéig marad a Bayernnél.

Pizarro hosszabbított a Bayernnel 2013. július 4. 12:38 A várakozásoknak megfelelően még egy évet marad a Bayern Münchennél a perui csatár Claudio Pizarro, aki aláírta 2014 június 30-ig szóló szerződését a BL-győztesnél csütörtökön. "Ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem" - nyilatkozta a játékos hivatalos Twitter-oldalán.

Pizarro kezdő lenne a SuperBayernben 2012. november 9. 20:30 A listavezető Bayern München a szezon eddigi meglepetéscsapatát, a harmadik helyen álló Eintracht Frankfurt együttesét látja vendégül. A hétközben, a BL-ben mesterhármast jegyző Claudio Pizarro mellett Arjen Robben és Javi Martínez is a kispadot melegítheti szombat délután. A Dortmund Augsburgba látogat, magyar-magyar ütközetre van kilátás Svábföldön.

Már négy igazolásnál tart a Bayern! 2012. május 27. 13:10 Egy éves szerződést írt alá a Bayern Münchennel a 33 éves perui válogatott csatár Claudio Pizarro - erősítette meg hivatalos honlapján a bajor klub.

Pizarro: Viszlát, Werder! 2012. május 15. 16:42 Claudio Pizarro távozik a Werder Bremen futballcsapatától, melynek legeredményesebb játékosa volt a Bundesliga legutóbbi szezonjában. A perui csatár 29 bajnokin játszott, 18 gólt szerzett, mellyel - hármas holtversenyben - a negyedik helyen zárt a góllövőlistán.

A 93. percben nyert a Bréma 2011. szeptember 25. 19:23 Hihetetlen izgalmas utolsó percek után, Claudio Pizarro közeli fejesével végül 2-1-es győzelmet aratott odahaza a Werder Bremen a Bundesliga 7. fordulójának zárómeccsén. A végére kilenc emberre fogyatkozott Herthának csupán egy percet kellett volna kihúznia, ám lesgyanús helyzetből duplázni tudott a perui csatár. A nap másik meccsén a Köln simán hazavágta a Hoffenheimet.

Hosszabbított a Roma két csillaga 2009. október 29. 15:33 A világbajnok támadó középpályás Simone Perrotta és a chilei válogatott irányító David Pizarro is meghosszabbította szerződését az AS Roma labdarúgóklubbal - jelentette be a Farkasok hivatalos honlapja.

A Chelsea csatárán múlik Pirlo sorsa 2009. augusztus 2. 23:20 Lesz új csatára az olasz AC Milan labdarúgócsapatának, de ennek oltárán fel kell, hogy áldozza világbajnok irányító középpályását, Andrea Pirlót.

A Chelsea újra a Milan ászára pályázik 2009. július 28. 17:48 Videóval! Ha a pénz nem elég, két játékos felkínálásával igyekszik jobb belátásra bírni a Chelsea labdarúgócsapata a Milant Andrea Pirlo megszerzésének érdekében. A két héttel ezelőtt biztosra vett, de végül elvetélt, 18 millió fontra becsült üzlet után itt az újabb ajánlat, amely fele annyi pénzt, ám egy értékes támadót és védőt tartalmaz. Közben áll a bál a Milannál, ahol a frissen kinevezett vezetőedző, Leonardo máris összekülön- bözött az elnökkel, Silvio Berlusconival.

Bundesliga, Werder: megbüntették a bírót sértegető Pizzarót 2008. november 12. 07:39 A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) sportbizottsága megbüntette Claudio Pizarrót, a Werder Bremen légiósát, mert a Bochum elleni meccs után megsértette a játékvezetőt.