KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATOMERŐMŰ SE"
Két párharcban is ötödik meccs dönt 2012. április 23. 22:51 A Sopron-Szombathely és az Atomerőmű-Körmend párban is ötödik mérkőzés dönt a továbbjutásról, miután a hátrányban lévő csapatok diadalmaskodtak a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős sorozatának hétfői negyedik találkozóin. A címvédő Szolnok és az Albacomp korábban már bejutott az elődöntőbe.

Csak a Szolnok járt pórul az NB I-ben 2011. december 17. 19:24 Az Atomerőmű meglepetésre nagyarányú győzelmet aratott a Szolnok otthonában a férfi kosárlabda NB I szombati első mérkőzésén. A Körmend, az Albacomp és a Falco viszont esélyeshez méltó módon, könnyedén nyerte meg saját meccsét.

Nagyon megverték az Atomerőműt 2011. november 29. 18:07 Az Atomerőmű súlyos, 45 pontos vereséget szenvedett az orosz Nyizsnij Novgorod vendégeként kedden a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa negyedik fordulójában.

Kikapott az Atomerőmű Kaposváron 2011. november 19. 20:33 Az Atomerőmű 22 pontos vereséget szenvedett Kaposváron a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A nőknél a Pécs igazolva a papírformát közel 20 egységgel bizonyult jobbnak a Zalaegerszegnél.

Eurochallenge: nyert az Atom 2011. november 8. 18:40 Az Atomerőmű hazai pályán 11 ponttal legyőzte az esélyesebbnek tartott orosz Novgorodot kedden a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa első fordulójában. Az Atomerőmű egy hét múlva a lett Ventspils csarnokában lép pályára.

Fociban jobban megy a paksiaknak 2011. május 7. 21:45 A házigazda Atomerőmű hat ponttal kikapott a Körmendtől a férfi kosárlabda NB I harmadik helyéért zajló párharc első, szombati mérkőzésén. A második meccset szerdán rendezik Körmenden.

Körmendi siker a rangadón 2011. február 5. 18:44 A nagyszünetig még a vendégek vezettek, de végül a hazai pályán szereplő körmendi együttes fordított és viszonylag magabiztos, 108-95-ös győzelmet aratott a paksiak ellen a férfi kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 19. fordulójában.

Szegeden vérzett el az éllovas 2010. december 29. 20:51 Óriási meglepetésre otthagyta a fogát Szegeden a listavezető Atomerőmű kosárlabdacsapata az NB I szerdai játéknapján. A címvédő Zalaegerszeg viszont átgázolt ellenfelén Debrecenben, nyert a Nyíregyháza és a Sopron is.

Két veretlen maradt a férfi kosarasoknál 2010. október 23. 18:19 Az Atomerőmű Kecskeméten győzött, ezzel csak a Zalaegerszeg és a Körmend maradt veretlen a férfi kosárlabda NB I negyedik fordulóját követően. A címvédő Pécsen nyert nagy csatában, a Vas megyeiek Szombathelyen arattak értékes győzelmet.

Visszavonult a 213 centis magyar center 2010. június 16. 11:39 Bejelentette visszavonulását Gulyás Róbert, az Atomerőmű SE 101-szeres válogatott kosárlabdázója.