KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ALLIANZ ARÉNA"
Meglopták a Madridot Münchenben! 2012. április 17. 20:30 Nyugtalanító híreket kapott José Mourinho csapata pár órával a Bayern München-Real Madrid Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt: Cristiano Ronaldo futballcsukája, Karim Benzema és Mesut Özil meze is eltűnt a müncheni öltözőből. A Marca című lap úgy tudja, az ismeretlen tettesek hat pár cipőt és három mezt loptak el az Allianz Arénából. Így hát a spanyoloknak még az utolsó pillanatokban is e kellemetlen üggyel kellett foglalkozniuk: panasszal éltek az UEFA-nál, a házigazdák pedig egyelőre nem kommentálták az esetet. Érdekes, hogy a tolvajt még mindig nem találták meg, holott kamerák is figyelik a létesítményt...

BL-döntő a Wembleyben, Bukarest befutott 2009. január 29. 17:33 Londonban, a Wembley Stadionban rendezik meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2010–11-es kiírásának döntőjét - jelentették be az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) illetékesei csütörtökön. 2012-ben Bukarestben fejeződik be az Európa Liga (az ebben az évben induló új UEFA Kupa).

Döntetlennel mutatkozott be Klinsmann 2008. augusztus 15. 22:33 Nem bírt egymással a Bayern München és a Hamburg csapata, miután az Allianz Arénában 2-2-es döntetlen született a Bundesliga nyitómérkőzésén. Az első húsz percben Scweinsteiger találatával és Podolski büntetőjével már két góllal vezetett a bajor együttes, azonban Guerrero hamarosan szépített és a második félidőben Olic lerántásáért megítélt tizenegyessel Trochowski egyenlített. Így Jürgen Klinsmann döntetlennel mutatkozott be a Bayern csapatában, míg Martin Jol elégedetten távozhatott Münchenből.

Labdarúgás: jótékonysági mérkőzés Münchenben sztárokkal 2008. július 13. 10:51 Jótékonysági labdarúgó-mérkőzést rendeztek szombaton Münchenben, melyen az afrikai kontinens megsegítésére gyűjtöttek pénzt.