KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ALBA VOLÁN"
A Fehérvárt ünnepelték a Városligetben 2013. december 13. 22:24 Nagyszerű győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV19 az osztrák jégkorongliga (EBEL) pénteki játéknapján: a székesfehérvári csapat 6-3-ra verte az éllovas Red Bull Salzburgot szabadtéri Winter Classic-mérkőzésen, a Városligeti Műjégpályán.

6-3-ra kikapott a Fehérvár 2013. szeptember 14. 22:40 A Sapa Fehérvár AV19 6-3-as vereséget szenvedett az olasz Bolzano együttesétől osztrák jégkorongliga (EBEL) szombati játéknapján, 3000 néző előtt, az idény első hazai mérkőzésén. Nem szakadt meg a Bolzano veretlensége Székesfehérvárott sem: az olaszok mindkét pontot elvitték az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokból.

Stanley-kupa-győztes a Fehérvárnál 2013. június 27. 13:04 Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) 2007-ben Stanley Kupa-győztes Richard Jackmannel erősítette meg keretét az osztrák bajnokságban (EBEL) érdekelt Sapa Fehérvár AV19, amely decemberben a Városligetbe két nyitott pályás mérkőzést tervez.

Az EBEL legjobbjait verte a Fehérvár! 2012. november 14. 21:54 Nagy bravúrt végrehajtva a Sapa Fehérvár AV19 hazai környezetben két góllal legyőzte a listavezető Vienna Capitals együttesét az osztrák jégkorongliga (EBEL) szerdai játéknapján.

Bréking: edzőváltás Fehérváron! 2012. október 14. 13:14 A szakosztály vezetése vasárnap felmentette a munkavégzés alól Kevin Primeau-t, a Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának vezetőedzőjét.

Otthagyja a Fehérvár a magyar ob-t?! 2012. március 28. 14:51 Vita bontakozott ki a magyar jégkorongos társadalomban azzal kapcsolatban, hogy a Fehérvár a következő szezonban nem indul a hazai bajnokságban, ráadásul a junior csapatát is az osztrák ligában versenyeztetné.

Nullázva az arany kapujában a Fehérvár 2012. március 21. 21:54 A döntő harmadik meccsén is gázolt a Fehérvár a jégkorong Ob I-ben, 7-0-ra verte Miskolcon a Jegesmedvéket, és így már csak egy győzelemre van a címvédéstől. Nagyon úgy tűnik: bajnokavatás csütörtökön Fehéváron...

A Fehérvár megint simán nyert a döntőben 2012. március 19. 20:39 A címvédő Fehérvár simán, 12-1-re nyert a vendég Miskolc ellen a jégkorong ob I döntőjének második, hétfői mérkőzésén. A harmadik mérkőzést szerdán rendezik Miskolcon. Az első összecsapást vasárnap, Miskolcon 7-1-re nyerte a Sapa.

A Fehérvár nyerte a döntő első meccsét 2012. március 18. 20:53 A címvédő Fehérvár simán, 7-1-re nyert Miskolcon a jégkorong ob I döntőjének első, vasárnapi mérkőzésén.

Döntőben a címvédő Fehérvár 2012. március 11. 21:33 A címvédő Sapa Fehérvár AV19 jutott be elsőként a jégkorong ob I fináléjába, miután a három sikerig tartó elődöntős párharcban harmadszor is legyőzte vasárnap a Dab.Docler együttesét.