Peking 2008, férfi röplabda: Bulgária négy szettben verte Japánt

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 12. 18:59
A bolgár férfi röplabda-válogatott négyjátszmás mérkőzésen győzött Japán ellen a pekingi olimpia férfi röplabda torna második fordulójában. Bulgária második mérkőzését nyerte, Japán a másodikat veszítette el 3:1-re.

Félórás küzdelemben és hosszabbításban dőlt el az első szett, amelyet követően az ott hátrányba került japán gárda ki tudott egyenlíteni.

A folytatásban a bolgárok egyre inkább ellenfelük fölé nőttek játékban, így végül 1:40 perces mérkőzésen legyűrték második ázsiai riválisukat is. Az első fordulóban Kínát verték. Japán viszont az Olaszország elleni vereség után újabb európai együttes ellen maradt alul.