Ötöt lőtt a Bayern, kéri a következőt

Szerző: SHLétrehozva: 2014. április 26. 18:07
Gólgálával melegített a keddi, Real elleni BL-elődöntő-visszavágóra a Bayern az Allianz Arenában, ahol 5-2-re elpáholta a Werder Brement a Bundesliga 32. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. Nem volt ez sétagalopp, sőt, a brémaiak két ellencsapásból is vezetéshez jutottak az első félidőben. A folytatásban hét perc alatt hármat vágott a már bajnok Guardiola-csapat (ebből Claudio Pizarro kettőt), majd Arjen Robben tette fel a cseresznyét a tortára.

BUNDESLIGA, 32. FORDULÓ
BAYERN MÜNCHEN-WERDER BREMEN 5-2 (1-2)

A Bayern összeállítása: Neuer - Weiser (Lahm, 46.), Dante (Robben, 73.), Boateng, Alaba (Contento, 76.) - Martínez - Müller, Götze, Schweinsteiger, Ribéry - Pizarro.

G.: Ribéry (20.), Pizarro (53., 57.), Schweinsteiger (61.), Robben (74.), ill. Gebre Selassie (10.)

GÓLÖSSZEFOGLALÓ:

Bayern 5-2 Werder  All goals & Match highlights... by mck21

Szombati végeredmények: Bayern München-Werder Bremen 5-2, Hertha-Braunschweig 2-0, Hoffenheim-Frankfurt 0-0, Mainz-Nürnberg 2-0, Wolfsburg-Freiburg 2-2.

Később: Leverkusen-Dortmund, 18:30.