Őrületes végjáték után nyert az Atlético

Szerző: shLétrehozva: 2008. december 20. 23:50
Hihetetlen hajrában szerezte meg az Atlético Madrid a győzelmet az Espanol otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában. Az utolsó tíz percben három gólt is lőttek a csapatok, a végén pedig a gólparádéból a vendég Matracosok jöttek ki jobban (3-2).

A 81. percig 1-1 állt az eredményjelzőn, ám ekkora Kun Agüero érkezett és megszerezte a látszólag győztes találatot a vendégek számára. Sőt, a 90. minutumban Maxi Rodriguez a második góljával már-már biztossá tette a győzelmet a fővárosiaknak.

A kisebbik barcelonai csapat azonban nem hagyta magát és nem sokkal később Valdo szépített és izgalmassá tette az utolsó pillanatokat.

LA LIGA, 16. FORDULÓ:
ESPANOL - ATLÉTICO MADRID 2-3 (0-1)
Gólszerző: Sanchez (58.), Valdo (90.), ill. Maxi Rodriguez (7., 90.), Agüero (81.)