Ligue 1: idegenben nyert és veretlen még a Marseille

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 23. 21:39
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) harmadik fordulójában a Marseille Zenden 55. percben góljával nyert a Le Havre ellen. A Marseille így hét ponttal áll a tabellán, három forduló után még veretlen, a Le Havre második vereségét szenvedte el.

A Valenciennes a hajrában biztosította be hazai sikerét a Lorient ellen, előbbi másodszor győzött, utóbbi első alkalommal szenvedett vereséget.

AS Nancy Lorraine – Toulouse összecsapáson nem született gól, előbbiek változatlanul nyeretlenek.

A Caen egy pontot szerzett a Monaco vendégeként , utóbbiaknak szerény vigasz, hogy veretlenek maradtak a bajnokságban.

Második győzelmét aratta a Le Man a második vereségét elszenvedő St. Etienne ellen.

Két vereség után első pontját szerezte a Socheaux, amely hazai pályán játszott 1-1-es döntetlent a PSG-vel.

LIGUE 1 (FRANCIA ÉLVONALBELI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG)
3. FORDULÓ:
  • Valenciennes – Lorient 3-1 (Pujol 2., Audel 32., Pieroni 89., ill. Gameiro 52.)
  • AS Nancy Lorraine – Toulouse 0-0
  • Monaco – Caen 1-1 (Nimani 53., ill. Leko 75. – öngól)
  • Le Man – St. Etienne 1-0 (Helstad 38.)
  • Socheaux – Paris Saint-Germain 1-1 (Erding 49. – 11-esből, ill. Sessegon 62.)
  • Le Havre – Marseille 0-1 (Zenden 55.)