Lesz angol csapat a BL-negyeddöntőben!

Szerző: SHLétrehozva: 2014. március 18. 22:38
A Chelsea megmentette az angolok becsületét a Bajnokok Ligájában, sima 3-1-es összesítéssel ejtette ki a Didier Drogba fémjelezte Galatasarayt a legjobb 16 között kedd este. A törökök korán kapituláltak, és végig alárendelt szerepet játszottak a Stamfordon, a különbség könnyedén lehetett volna nagyobb is. A Real tekintélyt parancsoló, 9-2-es összesítéssel lépett át a Schalkén. Szalai Ádám a szünetben állt be a Bernabéuban (1-1-nél), csapata nem úszta meg az újabb zakót, 3-1-re kikapott. Cristiano Ronaldo már 13 gólos idén a BL-ben, majdnem mindegyik összecsapásra jut egy CR-dupla ebben a kiírásban.

BL-nyolcaddöntő-visszavágó
CHELSEA-GALATASARAY 2-0 (2-0)
London, Stamford Bridge, vezette: Felix Brych (német).

CFC: Cech - Ivanovics, Cahill, Terry, Azpilicueta - Ramires, Lampard - Willian (Kalas, 93.), Oscar (Schürrle, 81.), Hazard - Eto'o (Torres, 85.). Menedzser: José Mourinho.
Cserepad: Schwarzer, Luiz, Mikel, Kalas, Schürrle, Ba, Torres.

GALATA: Muslera - Eboué (Hajrovic, 76.), Semih Kaya, Chedjou, Telles - Selcuk Inan, Felipe Melo, Yekta Kurtulus (Hakan Balta, 67.) - Sneijder - Burak Yilmaz (Umut Bulut, 54.), Drogba. Vezetőedző: Roberto Mancini.
Cserepad: Ufuk, Burdisso, Ceyhun, Hajrovic, Umut, Hakan, Sabri.

G.: Eto'o (4.), Cahill (42.)

Sárga lap: Oscar (40.), Ivanovics (60.), ill. Melo (19.), Selcuk (91.)

Továbbjutott: a CFC 3-1-gyel.

A GÓLOK:

Chelsea 2-0 Galatasaray ourmatch.net by ourmatch

REAL MADRID-SCHALKE 3-1 (1-1)
Madrid, Santiago Bernabéu Stadion, vezette: Szergej Karaszev (orosz).

REAL: Casillas - Ramos (Carvajal, 69.), Nacho, Varane, Coentrao - Illaramendi, Xabi (Casemiro, 46.), Isco - Jesé (Bale, 9.), Morata, Ronaldo. Vezetőedző: Carlo Ancelotti.
Cserepad: Jesús, Pepe, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Di Maria, Bale.

S04: Fährmann - Hoogland, Höwedes (Papadopulosz, 59.), Matip, Kolasinac - Ayhan (Annan, 81.), Neustädter, Obasi - Meyer, Huntelaar (Szalai, 46.), Draxler. Vezetőedző: Jens Keller.
Cserepad: Hildebrand, Papadopulosz, Max, Goretzka, Boateng, Annan, Szalai.

G.: Ronaldo (21., 73.), Morata (75.), ill. Hoogland (31.)

Sárga lap: Illaramendi (58.), ill. Papadopulosz (79.)

Tj.: a Real 9-2-vel.

A GÓLOK:

All Goals & Highlights ~ Real vs Schalke 3-1 18... by eFailWinArmy

AZ ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

93.: VÉGE!!!! Chelsea-Galatasaray 2-0 (összesítésben 3-1), Real Madrid-Schalke 3-1 (össz.: 9-2)

93.: Csere: Willian helyett Kalas.

91.: Selcuk-sárga.

90.: Három perc.

90.: Drogba csúsztatása, Ivanovicsot is érintette, Cech rávetődött a labdára a gólvonalon.

88.: Hazard sarokkal hozta ziccerbe Torrest, aki hétről a kapusba lőtt!

85.: Csere: Eto'o helyett Torres.

83.: Hazard félmagasan csavart a hosszú sarok felé....  Muslera belekapott...

81.: Csere: Oscar helyett Schürrle.

76.: Csere: Eboué helyett Hajrovic.

>>> 75.: Két perc alatt két gól: 3-1-RE VEZET A REAL! Ronaldo megszerezte 13. találatát is 7. BL-meccsén, aztán egy kapufát lőtt, a kipattanót Morata pofozta be. <<<

Az újabb CR-villanás:

67.: Csere: Yekta helyett Hakan Balta.

60.: Ivanovics-sárga lökésért.

58.: Oscar suhintott 15-ről az oldalhálóba, jobban járt volna, ha középre adja.

54.: Csere: Burak helyett Umut.

50.: Willian-Muslera párbaj, 16-ról lőhetett középről, ígéretes helyzetből, a kapus belepaskolt.

46.: Folytatááááás!!!!!

BL, félidei eredmények: Chelsea-Galatasaray 2-0, Real-Schalke 1-1.

45.: Három perc.

42.: GÓÓÓÓÓÓL!!!! CAHILL!!!!! Jobb oldali szöglet, Terry fejesét középre tudta csak öklözni Muslera, Cahill kegyetlenül bevágta a léc alá hétről. 2-0

40.: Oscar vitte a labdával együtt a babát is, Selcuk bánta. Sárga lap.

33.: Terry kapásozhatott közelről egy beívelés után tisztán, fölééééé!!!

22.: Oscar, Hazard, Lampard kombináció, gyönyörű, de nem találta el jól a végén Super Frankie estében, tízről.

19.: Felipe Melo vágta fel Williant. Egyértelmű sárga.

16.: Drogba ollózott 16-ról, alaposan elszállt. Ivanovics segíti fel korábbi csapattársát.

10.: Ramires szorult ápolásra.

4.: GÓÓÓÓÓL!!!!! ETO'O!!!!! Oscar megpattanó, lapos passzát vette le nyolc méterre a kaputól, és ráperdített, Muslera csak beljebb tudta segíteni. 1-0

20:45. A GALATA KEZDTE. Gól kell a törököknek, jelen állás szerint a CFC a továbbjutó. Elindult a meccs Madridban is.

Didier Drogba visszatér a Stamford Bridge-re, de immár a BL-negyeddöntőért harcoló Galatasaray színeiben! igazi csemege lesz, a Kékek többek között Eto'óval és Williannel támadnak majd! A Real Madrid számára nem lehet több a második meccs puszta formalitásnál. Szalai csere. Kövesd élőben a legfontosabb fejleményeket velünk!