Tizenegyesből sem ment a Fradinak

Szerző: shLétrehozva: 2009. november 13. 20:49
Rendkívül gyenge színvonalú mérkőzésen gól nélküli döntetlent játszott a Ferencváros és a Bp. Honvéd a labdarúgó NB I nyitó mérkőzésén. Ferenczi István tizenegyest hibázott, ez volt az egyetlen nagyobb helyzet a találkozón, ami sok mindent elárul a színvonalról.

LABDARÚGÓ NB I, 15. FORDULÓ:
FERENCVÁROS-BP. HONVÉD 0-0
Budapest, Albert-stadion, zárt kapuk mögött, vezeti: Solymosi.
FERENCVÁROS: Megyeri - Fülöp, Lowton, Balog, Kulcsár - Tóth, Lipcsei, Morrison, Adnan - Rósa (Fitos, 18.) - Ferenczi. Megbízott edző: Craig Short.
Cserék: Haber - kapus, Mamics, Pisanjuk, Ashmore, Pölöskei, Csiszár, Fitos.
BP. HONVÉD: Tóth I. - Takács Á., Vukmir, Botis, Hajdú N. - Nagy Z. (Abass, 85.), Horváth A. (Moreira, 57.), Hrepka (Zsolnai, 68.), Hidi, Diego - Palásthy. Vezetőedző: Massimo Morales.
Cserék: Németh G. - kapus, Zsolnai, Moreira, Abass, Bajner, Bojtor, Vólent.
Sárga lap: Morrison (22.), Kulcsár (61.), Lipcsei (73.), ill. Horváth A. (48.), Nagy Z. (59.), Vukmir (88.)
ONLINE KÖZVETÍTÉS:
90+3.: VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. Ferenczi kihagyott tizenegyesét leszámítva még csak helyzet sem volt a találkozón, amelyet olyan gyorsan szeretnénk elfelejteni, hogy az  lehetőleg többet az eszünkbe se jusson. A lendületben lévő FTC megtorpant az utolsó őszi fordulóban, de legalább nem a kieső zónában tanyázva veselkedhet majd neki a tavaszi folytatásnak.
90+3.: Palásthy lövése szállt jócskán kapu fölé.
90.: Még két perc.
88.: Vukmir pakolt oda egyet Lipcseinek, sárga lap.
85.: Nagy Zoltánt Abass váltja.
84.: Tóth Bence távoli szabadrúgása csattant a jobb oldali kapufán.
81.: A meccs dögunalom, legalább az utolsó percekre felpöröghetnének a srácok.
75.: Palásthy lőhetett is volna, a beadást is választhatta volna, végül egyik sem lett belőle. Kirúgás.
74.: Diego távoli szabadrúgása csemege volt Megyerinek.
73.: Lipcsei rúgta fel Zsolnait, sárga lap.
73.: Palásthy emelése a kapu tetején landolt.
68.: Hrepka le, Zsolnai be.
61.: Kulcsár ütött, de csak sárga lapot kapott.
60.: Ferenczi kissé jobbra, helyezetlenül rúgta a 11-est, Tóth Iván kiütötte.
59.: Lowtont rántotta le Nagy Z. a 16-oson belül, büntető és sárga lap
57.: Moreira áll be csereként, Horváth Adrián ballag le.
53.: A csapatok a második félidőben sem kapcsoltak magasabb sebességi fokozatba, a jó játékkal továbbra is adósak.
48.: Horváth A. akasztotta Morrisont, ez bizony sárga lap.
46.: ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ.
45.: VÉGE AZ ELSŐ JÁTÉKRÉSZNEK. Ez szolid produkció volt mindkét csapattól.
44.: Lassan vége az első félidőnek, ráadásul úgy, hogy még csak helyzet sem volt...
39.: Palásthy talált el lesen állva a bal kapufát.
37.: Hrepka hosszú előreívelése Megyerinél landolt.
31.: Hrepka a 16-os jobb sarkánál vállalkozott lövésre, Megyeri szögletre ütötte a rövid felé tartó labdát.
29.: Lipcsei 26 méteres szabadrúgása vágódott le a sorfalról.
27.: Fitos 16 méterre a kaputól eltörte a labdát.
24.: Hrepka 24 méteres szabadrúgása akadt el a sorfalban.
22.: Morrison kapott sárga lapot, Palásthyt buktatta. Pedig a labdát találta el.
18.: Rósa Dénes nem tudja folytatni a játékot, Fitos a friss ember.
16.: Fülöp jobb oldali beadását csúsztatták ki Tóth elől.
11.: Rengeteg a pontatlan átadás, így aztán a kapukig sem nagyon jut el a labda.
7.: Az FTC jobban kezdett, de az utóbbi két-három percben a Honvéd birtokolta többet a labdát.
4.: Rósa labdája céltalan volt, Ferenczi el sem indult rá.
1.: A HONVÉD KEZDTE A MÉRKŐZÉST.
18:55. Köszöntjük kedves Olvasóinkat. Perceken belül kezdődik az utolsó őszi NB I-es forduló nyitó mérkőzése, az FTC-Bp. Honvéd találkozó.