Eltiltatta magát a brazil Ronaldo?

Szerző: shLétrehozva: 2009. október 12. 15:05
Visszatért az igazi Ronaldo, a hétvégén góllal és gólpasszal vezette győzelemre a Corinthianst a brazil nemzeti bajnokságban egy rövidebb kihagyás után. Már az államelnök Lula is a válogatottba követeli, de a szár most mással is lovat adott az újságírók alá. A brazil sajtó arról cikkez, kiprovokálta a sárga lapot és szánt szándékkal tiltatta el magát, hogy magyarázkodás nélkül pihenhessen...

Meglehetősen gyanús körülmények között kapott sárga lapot Ronaldo a Gremio elleni szombati mérkőzésen (2-1).

Az ellenfél egyik védője egyenesen azzal vádolta meg a klasszist, hogy előre leegyeztette a sípmesterrel, hogy az figyelmeztesse a sárga kártyával. A cél: ne kelljen elutaznia a hétvégi Recifébe, a Sport otthonába, és rápihenhessen az október 18-i Cruzeiro elleni csatára.

"A szünetben odasomfordált a bíróhoz, és megkérte, tegyen neki szívességet. Adjon neki sárga lapot! Ez nem fair, ráadásul a játékvezetés szégyene” - nyilatkozta a Gremio játékosa, Tulio.

És lám, a szünet után valóban besárgult a "Fenomén", miután nem engedett elvégezni egy Gremio-szabadrúgást.