Drámai végjáték Liverpoolban

Szerző: shLétrehozva: 2009. december 6. 18:59
Az utolsó negyedórában két gólt rúgva mentett pontot otthon az Everton a Tottenham Hotspur ellen a Premier League 15. fordulójában, a Spurs ráadásul a 96. percben tizenegyest hibázott.

Már az első félidő is rendkívül jó iramot és magas színvonalú játékot hozott Liverpoolban, ami azonban a második játékrészben történt, azt még sokáig emlegetjük majd.

A Sarkantyúsok két perccel fordulás után előnybe kerültek Defoe góljával, hogy aztán Dawson kiegyenesítse valamennyi kérdőjelet – hittük ekkor…

Az utolsó negyedórában azonban lábra kapott az Everton, és előbb Saha, majd négy perccel a vége előtt Cahill is beköszönt.

A slusszpoén a 96. minutumra maradhatott volna, de Defoe gyatra tizenegyesét védte Howard, sőt a legvégén a hazaiak is megnyerhették volna a találkozót. Még sok ilyen meccset!

PREMIER LEAGUE, 15. FORDULÓ:
Everton-Tottenham Hotspur 2-2 (Saha 78., Cahill 86., ill. Defoe 47., Dawson 59.)