Brazília Argentínának: HAHAHAHAHAHAHA!

Szerző: shLétrehozva: 2010. július 3. 18:30
Az O Globo jót mulatott az argentinok 4-0-s vereségén Németország ellen. A brazil sportlap internetes kiadása HAHAHAHAHAHA! címmel ír a mérkőzésről, és nem győzi ostorozni Diego Armando Maradona szövetségi kapitányt, valamint a legnagyobb sztárokat, elsősorban a tornát gól nélkül befejező Lionel Messit. Az O Globót az talán némileg önmérsékletre inthette volna, hogy a brazil válogatott szintén a negyeddöntőben búcsúzott (Hollandia ellen, 1-2) a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságtól, de a mai napjukat úgy tűnik, semmi sem ronthatja el.