Álomvillanás CR-től, él a Real-remény!

Szerző: SHLétrehozva: 2014. május 4. 23:18
Cristiano Ronaldo fenomenális, hosszabbításban szerzett gólja akár bajnoki címet is érhet a végelszámolásnál a Realnak! A portugál világklasszis a Valencia ellen egyenlített a 92. percben pazar sarkazós mozdulattal, háttal a kapunak a spanyol bajnokság 36. fordulójában! Ez a gól ott lehet majd a Puskás-díjra nevezettek között az év végén. A Denevérek felülmúlták a várakozásokat a Bernabéuban, kétszer is vezetéshez jutottak a nyílt sisakos küzdelem közepette. Ha a Real Madrid mindhárom hátralévő bajnokiját behúzza, akkor a Barca teheti bajnokká az utolsó fordulóban, méghozzá úgy, hogy legyőzi a Nou Campban a jelenlegi listavezetőt, az Atléticót...

LA LIGA, 36. FORDULÓ
REAL MADRID-VALENCIA 2-2 (0-1)

A Real összeállítása: López - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Xabi, Illarramendi (Di María, 46.), Isco (Casemiro, 72.) - Bale, Benzema (Morata, 84.), Ronaldo.

G.: Ramos (59.), Ronaldo (92.), ill. Mathieu (44.), Parejo (65.)

RONALDO EGYENLÍTŐ GÓLJA:

REAL-VALENCIA 2-2, A GÓLOK:

Real Madrid 2-2 Valencia 4-5-2014 Highlights... by Filmsreviews

Korábbi eredmények a játéknapról: Almería-Betis 3-2, Levante-Atlético Madrid 2-0, Sevilla-Villarreal 1-1.