A Pool hatot, a Man. City ötöt rúgott

Létrehozva: 2014. március 22. 17:52
A Chelsea 6-0-s győzelme után késő délutánra is maradt a gólparádéból a Premier League 31. fordulójában. Az Arsenal bukásából ugyanis maximális hasznot húzott a Liverpool és a Manchester City is, öt és hat gólt lőve.

PREMIER LEAGUE, 31. FORDULÓ:

Cardiff City-Liverpool 3-6 (Mutch 9., 88., Campbell 25., ill. Suárez 16., 60., 96., Skrtel 41., 54., Sturridge 75.)

Folytatódott a Liverpool őrült szezonja, mégpedig két sztárcsatárának főszereplésével. Luís Suárez maga mögé téve az elmúlt hetekben saját magához mérten visszafogott termését triplával huzakodot elő, míg Daniel Strurridge is hozzátette egy negyediket. Az uruguayi-angol duó ezzel már 47 találatnál jár, ennél többet a Manchester United esti mérkőzéséig csak a Manchester City, a Chelsea és az Arsenal llőtt. A másik két találatot Martin Skrtel vállalta. A Vörösöknek pedig nehezen indult a walesi kirándulás, így 1-0-s és 2-1-es hátrányban is voltak, ám a Brendan Rodgers féle csodagépezet ismét igazolta, miért tart a csapat már 82 találatnál 30 mérkőzésen.

Cardiff City 3-6 Liverpool ~ All Goals... by All_Goals

Manchester City-Fulham 5-0 (Touré 26., 54. - mindkettőt 11-esből, 65., Fernandinho 84., Demichelis 88.)

Nem kérdés, ez Yaya Touré szezonja! A korábban védekező középpályást játszó elefántcsontparti ugyanis triplát jegyzett szombaton, ezzel átvette a vezetést a házi góllövőlistán Sergio Agüerótól, immár 16 találatnál jár. A friss terméshez két büntető is kellett, de a harmadikat nagyon bezúdította. A Kékeken sokat segített Fernando Amorebieta kiállítása, onnantól indult meg igazán a gólzápor, addig nem volt ez annyira sima mérkőzés.

All Goals Manchester City 5- 0 Fulham by musicnetworkkosovo

További végeredmények: Everton-Swansea 3-2, Hull City-West Brom 2-0, Newcastle-Crystal Palace 1-0, Norwich-Sunderland 2-0.