A Milan a 6., de az Inter is örülhet

Létrehozva: 2014. április 19. 16:47
Zsinórban ötödik győzelmét aratta, és a riválisok botlásával a hatodik helyre jött fel a Serie A-ban a Milan a 34. fordulóban, azonban a nap nyertese az Európa-liga-helyért folyó rangadót 2-0-ra behúzó Inter. A piros-feketék a Livornót intézték el könnyedén, a kék-feketék a Parma otthonában diadalmaskodtak, miután Antonio Cassano a félidő előtt büntető hibázott, majd rögtön a fordulásnál a vb-re pályázó támadó csapata 10 emberre olvadt. Az Udinese megfogta a Napolit, azonban a vendégeknek a biztos harmadik hellyel már nincs miért aggódniuk.

OLASZ BAJNOKSÁG, 34. FORDULÓ:

Milan-Livorno 3-0 (Balotelli 43., Taarabt 51., Pazzini 83.)
Parma-Inter 0-2 (Rolando 48., Guarín 89.; kiállítva: Paletta 46. - Parma)
Udinese-Inter 1-1 (Fernandes 54., ill. Callejón 38.; kiállítva: Fernández 89. - Napoli)

További 15 órás végeredmények: Atalanta-Verona 1-1, Catania-Sampdoria 2-1, Chievo-Sassuolo 0-1, Genoa-Cagliari 1-2, Lazio-Torino 3-3.