A Liverpool és Mata nagy napja

Szerző: SHLétrehozva: 2014. január 28. 23:01
Szinte minden bejött a Liverpoolnak, és semmi sem jött be az Evertonnak a 222. Mersey-parti rangadón, az Anfielden, a Premier League hétközi, 23. fordulójában. Steven Gerrard 9. derbigóljával vezetett a Pool, majd két Sturridge-gyöngyszemet csodálhatott meg a közönség, a félidő után Luis Suárez egyedül fejezett be egy kontrát. Még az is belefért, hogy Sturridge büntetőt rontson. Romelu Lukaku az első félidő közepén kiszállt a vendégeknél, bokasérülést szenvedett. Az Arsenal jött ki jobban a szünet utáni gólparádéból, de így is csak döntetlenre futotta erejéből Southamptonban. Az MU elintézte a Cardiffot, az új igazolás, Juan Mata mindkét gólban benne volt. Szerdán Tottenham-Man. City!

PREMIER LEAGUE, 23. FORDULÓ
LIVERPOOL-EVERTON 4-0 (3-0)
Liverpool, Anfield, vezette: Martin Atkinson.

LIVERPOOL: Mignolet - Cissokho, Skrtel, Touré, Flanagan (Kelly, 73.) - Gerrard, Henderson, Coutinho (Luis Alberto, 79.) - Sturridge (Moses, 71.), Suárez, Sterling. Menedzser: Brendan Rodgers.

Everton: Howard - Baines, Jagielka, Stones, Alcaraz - Mirallas, McCarthy, Barry, Barkley (McGeady, 76.), Pienaar (Osman, 46.) - Lukaku (Naismith, 25.). Menedzser: Roberto Martínez.

G.: Gerrard (22.), Sturridge (33., 35.), Suárez (53.)

Sárga lap: Pienaar (38.), Barry (45+2.), Mirallas (52.)

ÖSSZEFOGLALÓ:

liverpool 4-0 everton - all goals and... by GoalsArenaa

PL, további végeredmények: MU-Cardiff 2-0, Southampton-Arsenal 2-2, Norwich-Newcastle 0-0, Swansea-Fulham 2-0, Crystal Palace-Hull 1-0.

SOTON-ARSENAL 2-2, ÖSSZEFOGLALÓ:

Southampton 2-2 Arsenal (All Goals) 28... by ourmatch

MU-CARDIFF 2-0, ÖSSZEFOGLALÓ

Manchester United 2-0 Cardiff City (All Goals... by ourmatch