Hot doggal támadtak TIger Woodsra

Létrehozva: 2011. október 10. 09:22
Letartóztatták azt a férfit, aki egy hot doggal próbálta eltalálni a 14-szeres Major-győztes golfsztárt, Tiger Woodsot a Frys.com Open vasárnapi zárónapján.

Az elkövető a hetedik lyuknál szaladt a pálya széléhez, majd 'Tiger, Tiger' felkiáltással szólt a játékosnak, mielőtt elhajította volna a hot dogot, amely nem talált célt.

A verseny biztonsági igazgatója, Dan Higgins szerint a dobálózó 30 méternél is távolabb volt Woodstól, tette után pedig nem ellenkezett és azonnal letartóztatták.

„Hallottam, hogy nekem szólnak, megfordultam, mikorra a hot dog már a levegőben volt – emlékezett vissza az amerikai golfozó – Talán benne akart lenni a hírekben az illető."

Woods hétvégi szereplése ismét csalódást okozott, 7 ütéssel par alatt holtversenyben a 30. helyen zárta az 5 millió dolláros összdíjazású cordeValle-i viadalt.